Pola Golfowe: niedostępne do gry | Driving Range: dostępny | Golf carts: niedostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

Family Golf Trophy - Turniej Par

Regulamin turnieju

Turniej przeznaczony dla drużyn dwuosobowych. Better Ball Stroke Play. Każdy z partnerów gra swoją piłkę i na każdym dołku liczy się lepszy wynik.

Turniej rozgrywany będzie na 18-dołkowym polu golfowym

Harmonogram
Niedziela, 7 października 2018
09:00 Starty z I i X tee
14:30 Lunch
ok. 16:30 Ceremonia Wręczenia Nagród

Uprawnieni do gry
Drużyny dwuosobowe. Osoby nieposiadające oficjalnego HCP zagrają z HCP = 36

Opłaty turniejowe

  • 80 zł od osoby dorosłej, 60 zł od juniora – członkowie BPGC
  • 150 zł od osoby dorosłej, 60 zł od juniora – członkowie BPGC z 9-cio dołkowego pola
  • 170 zł od osoby dorosłej, 130 zł od juniora – członkowie Modry Las, Kamień GC, GKG Zawarcie, ABGC, Prenden
  • 230 zł od osoby dorosłej, 150 zł od juniora – pozostali goście

Tees:
• Mężczyźni do 74 r.ż. - żółte tees;
• Kobiety, juniorzy urodzeni w 2005 i 2006 r., mężczyźni od 75 r.ż. - czerwone tees;
• Juniorzy urodzeni w 2007 r. i później - pomarańczowe tees

Format
18 dołków, stroke play, four-ball stroke play, obowiązuje zasada PAR +5

Regulamin
W turnieju obowiązują reguły R&A Ltd.

Kategorie i nagrody
Nagrody: dla pierwszych trzech drużyn w kategorii:
• Brutto,
• Netto 90% hcp gry,
Pierwszeństwo brutto przed netto

Dodatkowo prowadzona będzie klasyfikacja Family - drużyn rodzinnych. Do wyniku Family będzie liczona suma zdobytych punktów:
Np. jeżeli wystartuje 40 drużyn, punktacja będzie następująca:
1 miejsce 40 + 10 pkt
2 miejsce 39 + 5 pkt
3 miejsce 38 + 3 pkt
4 miejsce 37 pkt
itd.
Jeżeli w drużynie dwuosobowej jest jedna osoba do klasyfikacji Family liczone jest 50% uzyskanych punktów.



Remis
W przypadku remisu o pierwszym miejscu zdecyduje "countback" w następującej kolejności: druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.

Lista startowa

Family Golf Trophy Turniej Par
07 października 2018
I TEE X TEE
09:00 Majewski Bartek 7,6 09:00 Jacyna-Witt Małgorzata 13,8
09:00 Śliwiński Andrzej 6 09:00 Witt Marek 12
09:00 Mazurkiewicz Monika 28,7 09:00 Wojtas Mariusz 10,3
09:00 Mazurkiewicz Przemysław 13,4 09:00 Chojankowski Tomek 16,7
09:10 Olszewski Andrzej 14,4 09:10 Podlecki Jan 13,9
09:10 Olszewski Szymon 4,1 09:10 Brzozowski Andrzej 21,3
09:10 Biesaga Piotr 16,1 09:10 Kudasz Lubomira 36
09:10 Wojciechowski Grzegorz 20,8 09:10 Korzeniewski Jan 37
09:20 Graarup Casper 7,8 09:20 Swanton Timothy 31,1
09:20 Dahl Peter 19,5 09:20 Safanów Jerzy 12,1
09:20 Vinther Henrik 10,3 09:20 Kratz Terrence 36
09:20 Buhl Margit 31 09:20 Kratz Katie 36
09:30 Pietrzak Przemysław 23,4 09:30 Gaskill Jessie 25,2
09:30 Pietrzak Beata 46 09:30 Gaskill William 30,1
09:30 Hamera Dominika 54 09:30 Fasero Patrik
09:30 Hamera Tomasz 29,2 09:30 Makarewicz Alex 15,7
09:40 Kawecki Gustaw 10,8 09:40 Niedzwiecki Borys 15,7
09:40 Kawecki Tomasz 20,9 09:40 Zmysłowski Łukasz 24,1
09:40 Kjeldsen Michael 19,6 09:40 Góra Krzysztof 21,8
09:40 Kjeldsen Karina 48 09:40 Góra Teresa 24,6
09:50 Szlachcikowski Jacek 9 09:50 Olewnik Tadeusz 20,4
09:50 Szlachcikowska Beata 35,6 09:50 Olewnik Małgorzata 53
09:50 Matejek Zdzisław 22,9 09:50 Staniak Ryszard 25,9
09:50 Matejek Teresa 26,4 09:50 Walczukiewicz Henryk 33,4
10:00 Zakrzewska Ewelina 10,8 10:00 Czaban Henryk 27,6
10:00 Zmysłowski Rafał 4,4 10:00 Czaban Natalia 24,2
10:00 Piński Sławek 9,9 10:00 Lesiakowski Michał 32
10:00 Tutko Sylwester 12,9 10:00 Lesiakowski Piotr 19
10:10 Hordyjewicz Janusz 22 10:10 Szymkiewicz Andrzej 30,9
10:10 Kalinowski Zbigniew 24,1 10:10 Szymkiewicz Piotr 45
10:10 Hahs Zbyszek 17,4 10:10 Wilk Józef 33,5
10:10 Hahs Elżbieta 30,3 10:10 Kaczyński Marek
10:20 Śliwiński Artur 11,2 10:20 Bober Piotr 26,3
10:20 Śliwińska Jolanta 31 10:20 Bober Aurelia 36
10:20 Aloksa-Majewska Aneta 14,5 10:20 Bojakowski Arkadiusz 48
10:20 Majewski Paweł 16,5 10:20 Bojakowski Nikodem 36
10:30 Chełstowska Zofia 54
10:30 Chmielnicki Mirosław 40
10:30 Kuchciński Piotr 15,3
10:30 Kuchcińska Teresa 21

Wyniki końcowe

FAMILY GOLF TROPHY - TURNIEJ PAR
07.10.2018 BINOWO PARK GOLF CLUB
KLASYFIKACJA BRUTTO
1 Zakrzewska Ewelina Zmysłowski Rafał 71
2 Piński Sławek Tutko Sylwester 73
3 Fassero Patrik Makarewicz Alex 73
4 Jacyna-Witt Małgorzata Witt Marek 76
5 Majewski Bartek Śliwiński Andrzej 78
6 Olszewski Andrzej Olszewski Szymon 78
7 Szlachcikowski Jacek Szlachcikowska Beata 81
8 Kuchciński Piotr Kuchcińska Teresa 81
9 Vinther Henrik Buhl Margit 82
10 Tharuup Casper Dahl Peter 84
11 Wojtas Mariusz Chojankowski Tomek 84
12 Śliwiński Artur Śliwińska Jolanta 87
13 Aloksa-Majewska Aneta Majewski Paweł 87
14 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Przemysław 88
15 Biesaga Piotr Wojciechowski Grzegorz 91
16 Pietrzak Przemysław Pietrzak Beata 91
17 Kolasa Zbigniew Brzozowski Andrzej 91
18 Hahs Zbyszek Hahs Elżbieta 92
19 Hordyjewicz Janusz Kalinowski Zbigniew 93
20 Swanton Timothy Kratz Terrence 93
21 Lesiakowski Michał Lesiakowski Piotr 93
22 Kawecki Gustaw Kawecki Tomasz 94
23 Niedzwiecki Borys Zmysłowski Łukasz 94
24 Staniak Ryszard Walczukiewicz Henryk 94
25 Wilk Józef Kaczyński Marek 94
26 Matejek Zdzisław Matejek Teresa 95
27 Czaban Henryk Czaban Natalia 95
28 Pietraszyński Rafał 99
29 Olewnik Tadeusz Olewnik Małgorzata 104
30 Kjeldsen Michael Kjeldsen Karina 106
31 Bober Piotr Bober Aurelia 111
32 Bojakowski Arkadiusz Bojakowski Nikodem 111
33 Szymkiewicz Andrzej Szymkiewicz Piotr 118
34 Chełstowska Zofia Chmielnicki Mirosław 126
35 Kudasz Lubomira Korzeniewski Jan 126
KLASYFIKACJA NETTO
1 Pietrzak Przemysław Pietrzak Beata 61
2 Swanton Timothy Kratz Terrence 61
3 Staniak Ryszard Walczukiewicz Henryk 63
4 Zakrzewska Ewelina Zmysłowski Rafał 64
5 Kuchciński Piotr Kuchcińska Teresa 65
6 Jacyna-Witt Małgorzata Witt Marek 65
7 Vinther Henrik Buhl Margit 68
8 Bojakowski Arkadiusz Bojakowski Nikodem 68
9 Szlachcikowski Jacek Szlachcikowska Beata 69
10 Fassero Patrik Makarewicz Alex 69
11 Czaban Henryk Czaban Natalia 70
12 Wilk Józef Kaczyński Marek 70
13 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Przemysław 71
14 Olszewski Andrzej Olszewski Szymon 71
15 Tharuup Casper Dahl Peter 71
16 Matejek Zdzisław Matejek Teresa 71
17 Hordyjewicz Janusz Kalinowski Zbigniew 72
18 Wojtas Mariusz Chojankowski Tomek 72
19 Kolasa Zbigniew Brzozowski Andrzej 72
20 Biesaga Piotr Wojciechowski Grzegorz 73
21 Aloksa-Majewska Aneta Majewski Paweł 73
22 Olewnik Tadeusz Olewnik Małgorzata 73
23 Majewski Bartek Śliwiński Andrzej 74
24 Hahs Zbyszek Hahs Elżbieta 74
25 Śliwiński Artur Śliwińska Jolanta 74
26 Lesiakowski Michał Lesiakowski Piotr 74
27 Chełstowska Zofia Chmielnicki Mirosław 76
28 Niedzwiecki Borys Zmysłowski Łukasz 79
29 Kawecki Gustaw Kawecki Tomasz 81
30 Pietraszyński Rafał 0 0 83
31 Szymkiewicz Andrzej Szymkiewicz Piotr 84
32 Kjeldsen Michael Kjeldsen Karina 89
33 Bober Piotr Bober Aurelia 89
34 Kudasz Lubomira Korzeniewski Jan 93
KLASYFIKACJA FAMILY
1 Pietrzak Przemysław Pietrzak Beata 45
2 Zakrzewska Ewelina Zmysłowski Rafał 31
3 Kuchciński Piotr Kuchcińska Teresa 30
4 Jacyna-Witt Małgorzata Witt Marek 29
5 Bojakowski Arkadiusz Bojakowski Nikodem 27
6 Szlachcikowski Jacek Szlachcikowska Beata 26
7 Czaban Henryk Czaban Natalia 24
8 Mazurkiewicz Monika Mazurkiewicz Przemysław 22
9 Olszewski Andrzej Olszewski Szymon 21
10 Aloksa-Majewska Aneta Majewski Paweł 20
Majewski Bartek
11 Matejek Zdzisław Matejek Teresa 19
12 Śliwiński Artur Śliwińska Jolanta 16
Śliwiński Andrzej
13 Olewnik Tadeusz Olewnik Małgorzata 13
14 Hahs Zbyszek Hahs Elżbieta 11
15 Lesiakowski Michał Lesiakowski Piotr 9
16 Kawecki Gustaw Kawecki Tomasz 6
17 Szymkiewicz Andrzej Szymkiewicz Piotr 4
18 Kjeldsen Michael Kjeldsen Karina 3
19 Bober Piotr Bober Aurelia 2
20 Kudasz Lubomira Korzeniewski Jan 1

Informacje turniejowe

Brak szczegółów

Szczegóły turnieju

Data od 07-10-2018
Data do 07-10-2018
Rejestracja od 07-12-2017
Rejestracja do 06-10-2018
zakończona

Najbliższe turnieje - Zapraszamy

There are no up-coming events

Kalendarz Turniejów

Grudzień   2018
Po W Ś C Pi S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1