Pola Golfowe: dostępne | Driving Range: dostępny | Golf carts: dostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

I Turniej Klubowy

Regulamin turnieju



Uprawnieni do gry
W Turniejach Klubowych mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap

Opłata wpisowa

  • 60 pln dla członków BPGC
  • 230 pln dla niezrzeszonych w BPGC
  • 170 pln dla członków ABGC, Modrego Lasu, Klubu Golfowego Zawarcie, Gorzowskiego Klubu Golfowego, Kamienia Country Club
  • 150 pln dla członków BPGC na 9 doł.
  • 40 pln juniorzy BPGC
  • 150 pln dla niezrzeszonych juniorów
  • 130 pln juniorzy ABGC, Modrego Lasu i Pola Golfowego Zawarcie
Opłata zawiera posiłek!

Tees:
• kobiety i juniorzy do 12 lat – tee czerwone;
• mężczyźni – tee żółte; grupa HCP 0-12,4 - tee białe
• mężczyźni powyżej 75 lat – czerwone tee

Kategorie
Puchary w następujących kategoriach:
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 0 – 12,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 12,5 – 24,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 24,5 – 36,0
• Kobiet 0 – 36,0
• Kobiet, mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 37 – 54,0
• Juniorów do lat 12 grających z czerwonych tee 0 – 36,0
• Najlepszy wynik brutto
Obowiązuje zasada brutto przed netto.

Remis
W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii netto zdecyduje niższy handicap. W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii brutto zdecyduje wyższy handicap. Jeśli HCP nie rozstrzygnie remisu, decyduje countback. W przypadku takiego samego wyniku countback o wyższym miejscu zdecyduje losowanie.
O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek. W Mistrzostwach Klubu w przypadku remisu o pierwszym miejscu zadecyduje dogrywka w systemie „nagła śmierć” na dołkach nr 1 i 9. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.
W Finale Ligi Klubowej w przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii netto zdecyduje niższy handicap. W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii brutto zdecyduje wyższy handicap. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.

Postanowienia dodatkowe
Turniej rozgrywany jest zgodnie z Regulaminem ogólnym turniejów rozgrywanych na polu golfowym Binowo Park.


Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 14:00 dnia poprzedzającego turniej!

Lista startowa



Shot gun start 09:30!

Wyniki końcowe



Stableford Netto - Juniorów do lat 12 grających z czerwonych tee
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Makarewicz Alex 29
2 Styś Stanisław 28
Stableford Netto - Kobiet, mężczyzn i juniorów 37-54
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Lesiakowski Michał 34
2 Kawecka Dorota 30
3 Staniak Ryszard 27
4 Iżykowski Jacek 20
Stableford Netto - Kobiet
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Zalewska Dorota 37
2 Jacyna - Witt Małgorzata 33
3 Zakrzewska Ewelina 33
4 Błońska Anna 31
5 Kolasińska Erwina 29
6 Górska Elżbieta 29
7 Mida Dorota 29
8 Strzelczyk Małgorzata 27
9 Witkowska Majka 25
10 Kłosińska Aldona 24
11 Mazurkiewicz Monika 23
12 Szukiewicz-Szarkas Izabela 22
13 Smaga Aleksandra 21
14 Hahs Elżbieta 19
15 Wojdyr Krystyna 19
16 Roman Izabela 17
17 Gajczyk - Góra Teresa 17
18 Karpowicz Elżbieta 16
RET Aloksa-Majewska Aneta
Stableford Netto - Mężczyzn i juniorów pow. 12 lat 24,5 - 36
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Kolasiński Krzysztof 41
2 Olewnik Tadeusz 38
3 Matejek Zdzisław 37
4 Czaban Henryk 36
5 Lesiakowski Piotr 30
6 Wilk Józef 28
7 Hordyjewicz Jacek 27
8 Hamera Tomasz 27
9 Pietrzak Przemysław 25
10 Kaczyński Marek 24
11 Zmysłowski Łukasz 23
12 Brzozowski Andrzej 23
13 Kolasiński Dawid 21
14 Wojnarowski Adam 19
RET Kolasa Zbigniew
Stableford Netto - Mężczyzn i juniorów pow. 12 lat 12,5 - 24,4
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Majewski Paweł 36
2 Świtalski Janusz Marian 35
3 Kawecki Gustaw 35
4 Safanów Jerzy 35
5 Góra Krzysztof 35
6 Kolasiński Tristan 33
7 Puchacz Piotr 32
8 Pudowski Jarosław 32
9 Górski Lesław 31
10 Mazurkiewicz Przemysław 31
11 Zalewski Krzysztof 30
12 Puchacz Paweł 30
13 Majewski Bartosz 30
14 Wojtkun Krzysztof 30
15 Dahl Peter 30
16 Kuchciński Piotr 29
17 Hahs Zbigniew 29
18 Vinther Henrik 29
19 Korwin-Piotrowski Piotr 29
20 Podlecki Jan 29
21 Piechowicz Tomasz 28
22 Wójcik Arkadiusz 28
23 Witt Marek 27
24 Makarewicz Marek 26
25 Senger Wojciech 26
26 Blatkiewicz Krzysztof 25
27 Piesik Robert 25
28 Pietraszyński Rafał 25
29 Adamowicz Grzegorz 25
30 Chojankowski Tomasz 24
31 Stankiewicz Mirosław 24
32 Witczak Wiesław 24
33 Niedźwiecki Borys 24
34 Witkowski Bogdan 24
35 Rogoziński Roman 23
36 Tomaszczyk Lech 23
37 Smaruj Krzysztof 23
38 Morawiak Janusz 22
39 Błoński Sebastian 22
40 Piątkowski Waldemar 20
41 Biesaga Piotr 20
42 Sałuda Jerzy 18
43 Przybylski Rafał 18
44 Zwierz Paweł 17
45 Kłosiński Janusz 11
Stableford Netto - Mężczyzn i juniorów pow. 12 lat 0 - 12,4
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Szlachcikowski Jacek 36
2 Góra Marek 35
3 Sykulski Jacek Bogusław 33
4 Blatkiewicz Tomasz 33
5 Wiśniewski Janusz 31
6 Głogowski Andrzej 30
7 Kudelnicki Roman 28
8 Zmysłowski Rafał, Piotr 27
9 Fassero Gamba Patrik Domenico 25
10 Gwarda Paweł 23
11 Tutko Sylwester 21
12 Kuriata Dariusz 21
13 Śliwiński Artur 20
14 Dudziński Marcin 17
Stableford Brutto - Brutto Kobiet
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Zalewska Dorota 34
2 Jacyna - Witt Małgorzata 22
3 Mida Dorota 22
4 Zakrzewska Ewelina 19
5 Górska Elżbieta 16
6 Kolasińska Erwina 12
7 Strzelczyk Małgorzata 11
8 Smaga Aleksandra 8
9 Mazurkiewicz Monika 7
10 Szukiewicz-Szarkas Izabela 6
11 Witkowska Majka 6
12 Błońska Anna 5
13 Kłosińska Aldona 5
14 Roman Izabela 5
15 Wojdyr Krystyna 5
16 Gajczyk - Góra Teresa 4
17 Kawecka Dorota 3
18 Karpowicz Elżbieta 3
19 Hahs Elżbieta 2
RET Aloksa-Majewska Aneta
Stableford Brutto - Brutto Mężczyzn
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Góra Marek 26
2 Szlachcikowski Jacek 23
3 Piechowicz Tomasz 23
4 Sykulski Jacek Bogusław 22
5 Górski Lesław 22
6 Puchacz Piotr 21
7 Zmysłowski Rafał, Piotr 21
8 Safanów Jerzy 21
9 Puchacz Paweł 20
10 Kumik Jerzy 20
11 Świtalski Janusz Marian 19
12 Blatkiewicz Tomasz 19
13 Majewski Paweł 19
14 Głogowski Andrzej 19
15 Kudelnicki Roman 19
16 Mazurkiewicz Przemysław 19
17 Kawecki Gustaw 18
18 Zalewski Krzysztof 18
19 Majewski Bartosz 18
20 Vinther Henrik 18
21 Wojtkun Krzysztof 18
22 Fassero Gamba Patrik Domenico 18
23 Wiśniewski Janusz 18
24 Kuchciński Piotr 17
25 Witt Marek 17
26 Kolasiński Tristan 16
27 Folta Zbigniew 16
28 Blatkiewicz Krzysztof 15
29 Podlecki Jan 15
30 Matejek Zdzisław 15
31 Rogoziński Roman 14
32 Piesik Robert 14
33 Pudowski Jarosław 14
34 Olewnik Tadeusz 14
35 Góra Krzysztof 13
36 Hahs Zbigniew 13
37 Makarewicz Alex 13
38 Witkowski Bogdan 13
39 Wójcik Arkadiusz 12
40 Chojankowski Tomasz 11
41 Tutko Sylwester 11
42 Kolasiński Krzysztof 11
43 Tomaszczyk Lech 11
44 Pietraszyński Rafał 11
45 Kuriata Dariusz 11
46 Gwarda Paweł 11
47 Adamowicz Grzegorz 11
48 Śliwiński Artur 11
49 Dudziński Marcin 11
50 Smaruj Krzysztof 11
51 Dahl Peter 11
52 Morawiak Janusz 10
53 Hordyjewicz Jacek 10
54 Korwin-Piotrowski Piotr 10
55 Piątkowski Waldemar 9
56 Błoński Sebastian 9
57 Przybylski Rafał 9
58 Senger Wojciech 9
59 Biesaga Piotr 9
60 Stankiewicz Mirosław 8
61 Sałuda Jerzy 8
62 Styś Stanisław 8
63 Lesiakowski Piotr 8
64 Makarewicz Marek 8
65 Czaban Henryk 7
66 Gąska Andrzej 7
67 Niedźwiecki Borys 7
68 Witczak Wiesław 7
69 Walczykiewicz Henryk 6
70 Zmysłowski Łukasz 6
71 Hamera Tomasz 6
72 Brzozowski Andrzej 6
73 Wilk Józef 5
74 Kolasiński Dawid 5
75 Zwierz Paweł 5
76 Staniak Ryszard 4
77 Iżykowski Jacek 4
78 Kaczyński Marek 4
79 Kłosiński Janusz 3
80 Lesiakowski Michał 3
81 Pietrzak Przemysław 2
82 Wojnarowski Adam 2
83 Przybylski Marcel 0
RET Kolasa Zbigniew

Informacje turniejowe



Brak szczegółów

Szczegóły turnieju

Data od 08-04-2018
Data do 08-04-2018
Rejestracja od 08-03-2018
Rejestracja do 07-04-2018
zakończona

Kalendarz Turniejów

Sierpień   2018
Po W Ś C Pi S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1