Pola Golfowe: dostępne | Driving Range: dostępny | Golf carts: dostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

IV Turniej Klubowy

Regulamin turnieju

Uprawnieni do gry
W Turniejach Klubowych mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap

Opłata wpisowa

  • 60 pln dla członków BPGC
  • 230 pln dla niezrzeszonych w BPGC
  • 170 pln dla członków ABGC, Modrego Lasu, Klubu Golfowego Zawarcie, Gorzowskiego Klubu Golfowego, Kamienia Country Club
  • 150 pln dla członków BPGC na 9 doł.
  • 40 pln juniorzy BPGC
  • 150 pln dla niezrzeszonych juniorów
  • 130 pln juniorzy ABGC, Modrego Lasu i Pola Golfowego Zawarcie
Opłata zawiera posiłek!

Tees:
• kobiety i juniorzy do 12 lat – tee czerwone;
• mężczyźni – tee żółte, grupa HCP 0-12,4 - tee białe;
• mężczyźni powyżej 75 lat – czerwone tee
• dziewczynki do 12 lat –tee pomarańczowe

Kategorie
Puchary w następujących kategoriach Stableford: • Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 0 – 12,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 12,5 – 24,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 24,5 – 36,0
• Kobiet 0 – 36,0
• Kobiet, mężczyzn i juniorów 37 – 54,0
• Najlepszy wynik brutto mężczyzn
• Najlepszy wynik brutto kobiet
• Juniorów do 12 lat 0 – 36,0
Dodatkowe kategorie Neptun Developer w każdym turnieju klubowym oraz w finale (klasyfikacja Stableford netto):
• Kategoria chłopców do 12 lat grających z czerwonych tee
• Kategoria dziewczyn do 12 lat grających z pomarańczowych tee
• Kategoria juniorów 13 - 18 lat
• Kategoria juniorek 13 - 18 lat
Obowiązuje zasada brutto przed netto.

Remis
W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii netto zdecyduje niższy handicap. W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii brutto zdecyduje wyższy handicap. Jeśli HCP nie rozstrzygnie remisu, decyduje countback. W przypadku takiego samego wyniku countback o wyższym miejscu zdecyduje losowanie.
O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek. W Mistrzostwach Klubu w przypadku remisu o pierwszym miejscu zadecyduje dogrywka w systemie „nagła śmierć” na dołkach nr 1 i 9. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.
W Finale Ligi Klubowej w przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii netto zdecyduje niższy handicap. W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii brutto zdecyduje wyższy handicap. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.

Postanowienia dodatkowe
Turniej rozgrywany jest zgodnie z Regulaminem ogólnym turniejów rozgrywanych na polu golfowym Binowo Park.

Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 14:00 dnia poprzedzającego turniej!


Lista startowa

IV Turniej Klubowy Binowo Park 08.07.2018r.
I TEE X TEE
09:00 Olszewski Szymon 4,1 5
09:00 Szlachcikowski Jacek 10,9 14
09:00 Góra Marek 7,1 9
09:00 Kondracki Jerzy 19,2 19
09:10 Całusiński Tomasz 24,2 24 09:10 Nowosad Małgorzata 23,5 24
09:10 Plum Herbert 09:10 Malta Zenobia 31,7 32
09:10 Krupa Dariusz 20,3 20 09:10 Morawiak Janusz 16,4 16
09:10 Górska Elżbieta 11,8 15 09:10 Talerczyk Mariusz 17,4 17
09:20 Sykulski Jacek 9,6 12 09:20 Styś Staś 32,8 34
09:20 Górski Lesław 11,6 14 09:20 Bartosiewicz Olivier 39 41
09:20 Rogoziński Roman 14,4 14 09:20 Pietraszyński Rafał 19,9 20
09:20 Vinther Henrik 15,3 15 09:20 Makarewicz Marek 20,1 20
09:30 Sałuda Jerzy 12,7 12 09:30 Makarewicz Alex 19,9 20
09:30 Safanów Jerzy 13,9 13 09:30 Łuczak Konstanty 17,3 17
09:30 Witczak Wiesław 22,9 23 09:30 Wiliński Maciek 52 54
09:30 Kuczyński Andrzej 38 40 09:30 Bartusiak Waldemar 13,8 13
09:40 Kłosiński Janusz 23,3 23 09:40 Szymkiewicz Andrzej 32,3 34
09:40 Pudowski Jarosław 21,6 22 09:40 Szymkiewicz Piotr 50 52
09:40 Kuriata Dariusz 10,3 13 09:40 Kłosińska Aldona 29,4 30
09:40 Fassero Gamba Patric 5,7 7 09:40
09:50 Kuchcińska Teresa 25,6 26 09:50 Wilk Józef 33,1 27
09:50 Kulig Alicja 14,2 14 09:50 Stankiewicz Mirosław 18 18
09:50 Kaczyński Marek 27,8 28 09:50 Puchacz Piotr 12,6 12
09:50 Bieniek Ewa 33,9 35 09:50 Kuchciński Piotr 14,9 14
10:00 Roman Iza 21,4 21
10:00 Szczeciński Przemysław 18,7 18
10:00 Gąska Andrzej 36 38
10:00 Gwarda Paweł 12,7 12
10:10 Wojtas Mariusz 10,6 13 10:10 Staniak Ryszard 31,2 32
10:10 Witt Marek 14,2 13 10:10 Walczukiewicz Henryk 35,1 37
10:10 Chojankowski Tomasz 17,6 17 10:10 Kolasa Zbigniew 22,1 22
10:10 Kwiatkowski Ireneusz 21,5 21 10:10
10:20 Raczycki Grzegorz 16,2 16 10:20 Brzozowski Andrzej 25 25
10:20 Ramos Grzegorz 9,4 12 10:20 Wojnarowski Adam 33,8 28
10:20 Świtalski Janusz 18,8 18 10:20 Buhl Margit 35 36
10:20 Jacyna-Witt Małgorzata 12,9 12 10:20 Urbańska Beata
10:30 Zwierz Ela 22,5 22 10:30 Iżykowski Jacek 37 39
10:30 Raczycka Anna 26,7 27 10:30 Czaban Henryk 31,9 33
10:30 Niedźwiecki Borys 16 15 10:30 Tomaszczyk Elżbieta 34,8 36
10:30 Wojtas Grzegorz 14,7 14 10:30 Tomaszczyk Lech 16,7 16
10:40 Majewski Bartosz 13,8 13 10:40 Witkowski Bogdan 15 14
10:40 Strzelaczyk Marcin 13,3 12 10:40 Witkowska Majka 29,9 30
10:40 Daniek Emil 41 43 10:40 Kaliciak Czesław 24,5 25
10:40 Blatkiewicz Krzysztof 13,4 12 10:40 Hlubiński Mirosław 40 42
10:50 Piesik Robert 13,7 13
10:50 Zwierz Paweł 19,8 20
10:50 Bryła Włodzimierz 18,8 18
10:50 Aloksa-Majewska Aneta 17,5 17
11:00 Majewski Paweł 17,9 17
11:00 Śliwiński Artur 10,6 13
11:00 Strzelaczyk Małgorzata 22 22
11:00 Blatkiewicz Tomasz 9,7 12
11:10 Hahs Zbyszek 17,3 17
11:10 Śliwiński Andrzej 6,1 8
11:10 Lehmann Marlena 31,2 32
11:10 Mendak Kazimierz 9,3 12
11:20 Hahs Elżbieta 30,5 31
11:20 Śliwińska Jolanta 32 33
11:20 Zalewski Krzysztof 14,1 13
11:20 Piątkowski Waldemar 19,8 20

Wyniki końcowe

TUTAJ

Informacje turniejowe

Brak szczegółów

Szczegóły turnieju

Data od 08-07-2018
Data do 08-07-2018
Rejestracja od 07-12-2017
Rejestracja do 07-07-2018
zakończona

Najbliższe turnieje - Zapraszamy

Kalendarz Turniejów

Lipiec   2018
Po W Ś C Pi S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1