Kwalifikacja
Gracze z oficjalnym handicapem będą mogli zagrać.
Opłaty turniejowe
90 plnpoczątkujący i goście
90 plnczłonkowie BPGC
250 plnpozostałe osoby
150 plnczłonkowie polu 9-doł
180 plnczłonkowie ModryLas,GorzówGC, KamieńGC
50 plnmłodzieżowi członkowie BPGC
110 plnmłodzieżowi członkowie ModryLas,GorzówGC,
160plnpozostałe młode osobyKamieńGC
Opłata obejmuje posiłek!
Tees
Mężczyźnii osoby młode powyżej 12 lat –żółte,
Kobiety i osoby młode poniżej 12 lat -czerwone
Mężczyźnipowyżej 75 lat-czerwonetee
Format
Stableford netto i brutto
Klasyfikacje
• 1, 2, 3 miejsce Stableford netto kobiet
• 1, 2, 3 miejsce Stableford netto mężczyzn
• 1, 2, 3 miejsce Stableford netto juniorów
• 1, 2, 3 miejsce Stableford brutto kobiet
• 1, 2, 3 miejsce Stableford brutto mężczyzn
• 1, 2, 3 miejsce Stableford brutto juniorów
• 1, 2, 3 miejsce Stableford netto Rotary
• 1, 2, 3 miejsce Stableford brutto Rotary
Zasady
Zgodne z zasadami Golf R&A Rules Limited
Postanowienia dodatkowe
Turniej jest przeprowadzony zgodnie z głównymi zasadami turniejowymi obowiązującymi na polu golfowym Binowo Park.
Shotgun start 10:15
Stableford Brutto Juniorów | ||
---|---|---|
POZ. | NAZWISKO I IMIĘ | WYNIK |
1 | Gąsienica-Ciułacz Jakub / Am (PZG) | 21 |
2 | Kolasiński Tristan / Am (PZG) | 19 |
3 | Hesselmann Ferdinand / Am (Inna federacja) | 13 |
4 | Turostowska Maja / Am (Niezrzeszony) | 12 |
5 | Makarewicz Alex / Am (PZG) | 10 |
6 | Niedźwiecki Borys / Am (PZG) | 5 |
7 | Kolasiński Dawid / Am (PZG) | 5 |
8 | Hesselmann Konstantin / Am (Inna federacja) | 2 |
Stableford Brutto Kobiet | ||
POZ. | NAZWISKO I IMIĘ | WYNIK |
1 | Górska Elżbieta / Am (PZG) | 18 |
2 | Wojdyr Krystyna / Am (PZG) | 15 |
3 | Kolasińska Erwina / Am (PZG) | 14 |
4 | Lu-Hesselmann Juxian / Am (Inna federacja) | 9 |
5 | Witkowska Majka / Am (PZG) | 7 |
6 | Schulz Sabine / Am (Inna federacja) | 3 |
RET | Smaga Aleksandra / Am (PZG) | |
RET | Szukiewicz-Szarkas Izabela / Am (PZG) | |
Stableford Brutto Mężczyzn | ||
POZ. | NAZWISKO I IMIĘ | WYNIK |
1 | Śliwiński Andrzej / Am (PZG) | 30 |
2 | Snedden Stewart / Am (Niezrzeszony) | 30 |
3 | Dudziński Marcin / Am (PZG) | 29 |
4 | Wojtas Mariusz / Am (PZG) | 27 |
5 | Tutko Sylwester / Am (PZG) | 25 |
6 | Safanów Jerzy / Am (PZG) | 23 |
7 | Turostowski Cezary / Am (PZG) | 22 |
8 | Majewski Bartosz / Am (PZG) | 22 |
9 | Zalewski Krzysztof / Am (PZG) | 22 |
10 | Vinther Henrik / Am (PZG) | 20 |
11 | Witkowski Bogdan / Am (PZG) | 19 |
12 | Górski Lesław / Am (PZG) | 19 |
13 | Raczycki Grzegorz / Am (PZG) | 17 |
14 | Wojtkun Krzysztof / Am (PZG) | 17 |
15 | Chojankowski Tomasz / Am (PZG) | 17 |
16 | Kumik Jerzy / Am (PZG) | 16 |
17 | Stankiewicz Mirosław / Am (PZG) | 16 |
18 | Wojtas Grzegorz / Am (PZG) | 15 |
19 | Wiśniewski Janusz / Am (PZG) | 15 |
20 | Pietraszyński Rafał / Am (PZG) | 15 |
21 | Błoński Sebastian / Am (PZG) | 14 |
22 | Hahs Zbigniew / Am (PZG) | 13 |
23 | Talerczyk Mariusz / Am (PZG) | 13 |
24 | Obłoza Jacek / Am (PZG) | 12 |
25 | Makarewicz Marek / Am (PZG) | 11 |
26 | Morawiak Janusz / Am (PZG) | 11 |
27 | Korwin-Piotrowski Piotr / Am (PZG) | 11 |
28 | Zwierkowski Roman / Am (PZG) | 10 |
29 | Brzozowski Andrzej / Am (PZG) | 9 |
30 | Szymczak Jerzy / Am (PZG) | 9 |
31 | Kłosiński Janusz / Am (PZG) | 9 |
32 | Kolasiński Krzysztof / Am (PZG) | 9 |
33 | Wilk Józef / Am (PZG) | 7 |
34 | Hesselmann Stephan / Am (Inna federacja) | 6 |
35 | Wojnarowski Adam / Am (PZG) | 5 |
RET | Górski Piotr / Am (PZG) | |
RET | Walby Richard / Am (PZG) | |
RET | Felicke Joachim / Am (Inna federacja) | |
RET | Rogoziński Roman / Am (PZG) | |
Stableford Netto Juniorów | ||
POZ. | NAZWISKO I IMIĘ | WYNIK |
1 | Kolasiński Dawid / Am (PZG) | 39 |
2 | Kolasiński Tristan / Am (PZG) | 37 |
3 | Makarewicz Alex / Am (PZG) | 31 |
4 | Gąsienica-Ciułacz Jakub / Am (PZG) | 26 |
5 | Hesselmann Ferdinand / Am (Inna federacja) | 24 |
6 | Niedźwiecki Borys / Am (PZG) | 10 |
7 | Hesselmann Konstantin / Am (Inna federacja) | 6 |
Stableford Netto Kobiet | ||
POZ. | NAZWISKO I IMIĘ | WYNIK |
1 | Kolasińska Erwina / Am (PZG) | 36 |
2 | Witkowska Majka / Am (PZG) | 35 |
3 | Wojdyr Krystyna / Am (PZG) | 28 |
4 | Górska Elżbieta / Am (PZG) | 28 |
5 | Lu-Hesselmann Juxian / Am (Inna federacja) | 26 |
6 | Schulz Sabine / Am (Inna federacja) | 18 |
RET | Smaga Aleksandra / Am (PZG) | |
RET | Szukiewicz-Szarkas Izabela / Am (PZG) | |
Stableford Netto Mężczyzn | ||
POZ. | NAZWISKO I IMIĘ | SUM |
1 | Majewski Bartosz / Am (PZG) | 40 |
2 | Turostowski Cezary / Am (PZG) | 38 |
3 | Wojtas Mariusz / Am (PZG) | 37 |
4 | Śliwiński Andrzej / Am (PZG) | 37 |
5 | Zalewski Krzysztof / Am (PZG) | 37 |
6 | Kolasiński Krzysztof / Am (PZG) | 36 |
7 | Tutko Sylwester / Am (PZG) | 35 |
8 | Safanów Jerzy / Am (PZG) | 34 |
9 | Chojankowski Tomasz / Am (PZG) | 34 |
10 | Pietraszyński Rafał / Am (PZG) | 34 |
11 | Dudziński Marcin / Am (PZG) | 34 |
12 | Hahs Zbigniew / Am (PZG) | 33 |
13 | Vinther Henrik / Am (PZG) | 32 |
14 | Kumik Jerzy / Am (PZG) | 31 |
15 | Kłosiński Janusz / Am (PZG) | 31 |
16 | Stankiewicz Mirosław / Am (PZG) | 31 |
17 | Błoński Sebastian / Am (PZG) | 30 |
18 | Witkowski Bogdan / Am (PZG) | 29 |
19 | Górski Lesław / Am (PZG) | 29 |
20 | Talerczyk Mariusz / Am (PZG) | 29 |
21 | Brzozowski Andrzej / Am (PZG) | 28 |
22 | Wojtkun Krzysztof / Am (PZG) | 28 |
23 | Morawiak Janusz / Am (PZG) | 28 |
24 | Raczycki Grzegorz / Am (PZG) | 27 |
25 | Wojtas Grzegorz / Am (PZG) | 27 |
26 | Obłoza Jacek / Am (PZG) | 27 |
27 | Szymczak Jerzy / Am (PZG) | 26 |
28 | Makarewicz Marek / Am (PZG) | 26 |
29 | Wiśniewski Janusz / Am (PZG) | 26 |
30 | Wilk Józef / Am (PZG) | 26 |
31 | Wojnarowski Adam / Am (PZG) | 25 |
32 | Zwierkowski Roman / Am (PZG) | 25 |
33 | Korwin-Piotrowski Piotr / Am (PZG) | 24 |
34 | Hesselmann Stephan / Am (Inna federacja) | 18 |
RET | Walby Richard / Am (PZG) | |
RET | Górski Piotr / Am (PZG) | |
RET | Rogoziński Roman / Am (PZG) | |
RET | Felicke Joachim / Am (Inna federacja) | |
Stableford Brutto Rotary | ||
POZ. | NAZWISKO I IMIĘ | WYNIK |
1 | Dudziński Marcin / Am (PZG) | 29 |
2 | Wojtas Mariusz / Am (PZG) | 27 |
3 | Turostowski Cezary / Am (PZG) | 22 |
4 | Gąsienica-Ciułacz Jakub / Am (PZG) | 21 |
5 | Turostowska Maja / Am (Niezrzeszony) | 12 |
6 | Lu-Hesselmann Juxian / Am (Inna federacja) | 9 |
7 | Szymczak Jerzy / Am (PZG) | 9 |
8 | Hesselmann Stephan / Am (Inna federacja) | 6 |
9 | Schulz Sabine / Am (Inna federacja) | 3 |
Stableford Netto Rotary | ||
POZ. | NAZWISKO I IMIĘ | WYNIK |
1 | Turostowski Cezary / Am (PZG) | 38 |
2 | Wojtas Mariusz / Am (PZG) | 37 |
3 | Dudziński Marcin / Am (PZG) | 34 |
4 | Lu-Hesselmann Juxian / Am (Inna federacja) | 26 |
5 | Szymczak Jerzy / Am (PZG) | 26 |
6 | Gąsienica-Ciułacz Jakub / Am (PZG) | 26 |
7 | Schulz Sabine / Am (Inna federacja) | 18 |
8 | Hesselmann Stephan / Am (Inna federacja) | 18 |
Brak szczegółów
Data od | 04-06-2017 |
Data do | 04-06-2017 |
Rejestracja od | 24-01-2017 |
Rejestracja do | 03-06-2017 |
Załącznik | Regulamin oglny Turniejw rozgrywanych na polu golfowym Binowo Park.pdf |