Pola Golfowe: niedostępne do gry | Driving Range: dostępny | Golf carts: niedostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

Saturday Golf Cup

Regulamin turnieju

Uprawnieni do gry
W Turnieju mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap.

Opłata wpisowa

  • 70 pln dla członków BPGC
  • 230 pln dla niezrzeszonych w BPGC
  • 150 pln dla członków ABGC, Modrego Lasu, Klubu Golfowego Zawarcie, Gorzowskiego Klubu Golfowego, Kamienia Country Club
  • 130 pln dla członków BPGC na 9 doł.
  • 40 pln juniorzy BPGC
  • 145 pln dla niezrzeszonych juniorów
  • 110 pln juniorzy ABGC, Modrego Lasu i Pola Golfowego Zawarcie
Opłata zawiera posiłek!

Tees:
• kobiety i juniorzy do 12 lat – tee czerwone;
• mężczyźni – tee żółte; grupa HCP 0-12,4 - tee białe
• mężczyźni powyżej 75 lat – czerwone tee
• dziewczynki do lat 12 - tee pomarańczowe

Kategorie:
Puchary w następujących kategoriach:
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 0 – 12,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 12,5 – 24,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 24,5 – 36,0
• Kobiet 0 – 36,0
• Kobiet, mężczyzn i juniorów 37 – 54,0

Liczba nagród uzależniona jest od liczby startujących.

Remis
W przypadku remisu o pierwszym miejscu zdecyduje countback w następującej kolejności: druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek, losowanie.

Postanowienia dodatkowe
Turniej rozgrywany jest zgodnie z Regulaminem ogólnym turniejów rozgrywanych na polu golfowym Binowo Park.

Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 14:00 dnia poprzedzającego turniej!


Lista startowa

SATURDAY GOLF CUP 2018
03.11.2018r.
TEE 1
09:30 Raczycki Grzegorz 12,6 12
09:30 Kwiatkowski Mirosław
09:30 Jakubiak Artur 38 40
09:30 Góra Krzysztof
09:40 Witkowski Bogdan 14 13
09:40 Witkowska Majka 30 31
09:40 Klofta Maciej 20,2 20
09:40 Gajczyk-Góra Teresa
09:50 Sykulski Jacek 8,5 7
09:50 Wilk Józef 33,6 35
09:50 Brzozowski Andrzej 21,5 21
09:50 Murgrabia Wojciech 19 19
10:00 Makarewicz Alex 15,7 15
10:00 Kawecki Gustaw 11 10
10:00 Kolasiński Tristan 14 13
10:00 Styś Staś 27 28
10:10 Majewski Paweł 15,4 15
10:10 Hahs Elżbieta 30,3 31
10:10 Lach Dariusz 12,2 11
10:10 Jaklund Anette 13,1 12
10:20 Konieczny Mariusz 4,5 3
10:20 Tutko Sylwester 12,4 11
10:20 Szlachcikowski Jacek 9,1 8
10:20 Jadwisiak Janusz
10:30 Kolasiński Krzysztof 17,3 17
10:30 Zwierz Paweł 18,2 18
10:30 Wojtas Mariusz 10,4 9
10:30 Chojankowski Tomasz 16,9 16
TEE 10
09:30 Jacyna-Witt Małgorzata 13,8 13
09:30 Majewska Aneta 13,7 13
09:30 Kaczyński Marek 24,4 25
09:30
09:40 Staniak Ryszard 26 26
09:40 Błoński Sebastian 18,5 18
09:40 Olewnik Tadeusz 20,5 20
09:40
09:50 Pietrzak Przemysław 20,6 20
09:50 Czaban Henryk 27,8 28
09:50 Kawecki Tomasz 21 21
09:50
10:00 Roman Izabela 18,6 18
10:00 Kuchciński Piotr 14,6 14
10:00 Kolasińska Erwina 15,7 15
10:00
10:10 Kolasiński Dawid 21,9 22
10:10 Kolasa Zbigniew 22 22
10:10 Karpowicz Elżbieta 31,7 32
10:10
10:20 Pietraszyński Rafał 18,2 18
10:20 Świtalski Janusz 14,3 13
10:20 Tomaszczyk Lech
10:20
10:30 Mida Dorota 9,1 8
10:30 Przybylski Rafał 21,4 21
10:30 Przybylski Marcel 54 58
10:30

Wyniki końcowe

Saturday Golf Cup 2018
3.11.2018 - Binowo Park Golf Club
Stableford Netto
Mężczyzn, kobiet i juniorów powyżej 12 lat HCP 0-18
Pozycja Nazwisko i imię HCP Suma
1 Kolasińska Erwina 15,7 44
2 Kolasiński Tristan 14 44
3 Kuchciński Piotr 14,6 40
4 Szlachcikowski Jacek 9,1 39
5 Jacyna - Witt Małgorzata 13,8 37
6 Mida Dorota 7,9 37
7 Chojankowski Tomasz 16,6 37
8 Sykulski Jacek Bogusław 8,5 35
9 Świtalski Janusz Marian 14,3 35
10 Jaklund Anette 13,1 34
11 Raczycki Grzegorz 12,6 32
12 Zalewski Krzysztof 13,4 32
13 Konieczny Mariusz 4,5 31
14 Kolasiński Krzysztof 17,3 30
15 Aloksa-Majewska Aneta 13,7 30
16 Witkowski Bogdan 14 30
17 Lach Darius 12,2 30
18 Grzelak Paweł 10,1 30
19 Tutko Sylwester 12,4 29
20 Wojtas Mariusz 10,4 29
21 Majewski Paweł 15,4 29
22 Tomaszczyk Lech 16,8 29
23 Kawecki Gustaw 11 28
Mężczyzn, kobiet i juniorów powyżej 12 lat HCP 18,1-36
Pozycja Nazwisko i imię HCP Suma
1 Góra Krzysztof 21,9 42
2 Zwierz Paweł 18,2 39
3 Kolasiński Dawid 21,9 37
4 Hamera Tomasz 29,2 37
5 Kawecki Tomasz 21 36
6 Pietraszyński Rafał 18,2 35
7 Błoński Sebastian 18,5 33
8 Klofta Maciej 20,2 32
9 Gajczyk - Góra Teresa 24,8 32
10 Staniak Ryszard 26 31
11 Przybylski Rafał 21,4 30
12 Kaczyński Marek 24,4 30
13 Roman Izabela 18,6 30
14 Hahs Elżbieta 30,3 30
15 Kolasa Zbigniew 22 29
16 Pietrzak Przemysław 20,6 28
17 Wilk Józef 33,6 28
18 Murgrabia Wojciech 19 27
19 Styś Stanisław 27 26
20td> Szczeciński Przemysław 18,9 25
21 Witkowska Majka 30 24
22 Czaban Henryk 27,8 23
23 Jadwisiak Janusz 20,9 23
24 Karpowicz Elżbieta 31,7 21
25 Brzozowski Andrzej 21,5 19
Mężczyzn, kobiet i juniorów powyżej 12 lat HCP 37-54
Pozycja Nazwisko i imię HCP Suma
1 Jakubiak Artur 38 16
Najlepsza Kobieta
Pozycja Nazwisko i imię HCP Suma
1 Hamera Dominika 54 41
2 Jacyna - Witt Małgorzata 13,8 37
3 Mida Dorota 7,9 37
4 Gajczyk - Góra Teresa 24,8 32
5 Aloksa-Majewska Aneta 13,7 30
6 Roman Izabela 18,6 30
7 Hahs Elżbieta 30,3 30
8 Witkowska Majka 30 24
9 Karpowicz Elżbieta 31,7 21
Najlepszy Junior
Pozycja Nazwisko i imię HCP Suma
1 Przybylski Marcel 54 30
2 Kawecki Gustaw 11 28
3 Styś Stanisław 27 26

Informacje turniejowe

Brak szczegółów

Szczegóły turnieju

Data od 03-11-2018
Data do 03-11-2018
Rejestracja od 31-10-2018
Rejestracja do 02-11-2018
zakończona

Najbliższe turnieje - Zapraszamy

There are no up-coming events

Kalendarz Turniejów

Grudzień   2018
Po W Ś C Pi S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1