Uprawnieni do gry
W Turniejach Klubowych mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap
Opłata wpisowa
TEE 1 | NAZWISKO IMIĘ | TEE 10 | NAZWISKO IMIĘ | |
---|---|---|---|---|
09:00 | Strzelczyk Małgorzata | 09:00 | Hordyjewicz Janusz | |
09:00 | Dobrzyński Jarosław | 09:00 | Kalinowski Zbigniew | |
09:00 | Witt Marek | 09:00 | Krupa Dariusz | |
09:00 | Szczepanowski Witold | |||
09:10 | Kudelnicki Roman | 09:10 | Kolasiński Krzysztof | |
09:10 | Fassero Gamba Patrik | 09:10 | Czaban Henryk | |
09:10 | Szlachcikowski Jacek | 09:10 | Blatkiewicz Krzysztof | |
09:10 | Blatkiewicz Tomasz | 09:10 | Kłosiński Janusz | |
09:20 | Zalewski Krzysztof | 09:20 | Tomaszczyk Lech | |
09:20 | Zakrzewska Ewelina | 09:20 | Tomaszczyk Elżbieta | |
09:20 | Aloksa-Majewska Aneta | 09:20 | Matejek Teresa | |
09:20 | Kaliciak Czesław | 09:20 | Stankiewicz Mirosław | |
09:30 | Adamowicz Grzegorz | 09:30 | Górska Elżbieta | |
09:30 | Korwin-Piotrowski Piotr | 09:30 | Majewski Paweł | |
09:30 | Obłoza Jacek | 09:30 | Kolasa Zbigniew | |
09:30 | Błoński Sebastian | 09:30 | Witkowski Przemysław | |
09:40 | Zalewska Dorota | 09:40 | Hahs Zbigniew | |
09:40 | Zmysłowski Rafał, Piotr | 09:40 | Kolasiński Tristan | |
09:40 | Kuriata Dariusz | 09:40 | Smaruj Krzysztof | |
09:40 | Górski Lesław | 09:40 | Matejek Zdzisław | |
09:50 | Brzozowski Andrzej | 09:50 | Puchacz Paweł | |
09:50 | Wojnarowski Adam | 09:50 | Mazurkiewicz Przemysław | |
09:50 | Walby Richard | 09:50 | Karpowicz Elżbieta | |
09:50 | Witczak Wiesław | 09:50 | Błońska Anna | |
10:00 | Malta Zenobia | 10:00 | Puchacz Piotr | |
10:00 | Szukiewicz-Szarkas Izabela | 10:00 | Kuchcińska Teresa | |
10:00 | Smaga Aleksandra | 10:00 | Nadolski Andrzej | |
10:00 | Kolasińska Erwina | 10:00 | Kuczyński Andrzej | |
10:10 | Kuchciński Piotr | 10:10 | Niedźwiecki Borys | |
10:10 | Kretowicz Przemysław | 10:10 | Kawecki Gustaw | |
10:10 | Staniak Ryszard | 10:10 | Zmysłowski Łukasz | |
10:10 | Iżykowski Jacek | 10:10 | Sosnowski Wiktor | |
10:20 | Vinther Henrik | 10:20 | Bryła Nel | |
10:20 | Hahs Elżbieta | 10:20 | Sosnowska Daria | |
10:20 | Śliwiński Artur | 10:20 | Styś Stanisław | |
10:20 | Reber Jason | 10:20 | Kolasiński Dawid | |
10:30 | Wojtas Grzegorz | 10:30 | Bryła Włodzimierz | |
10:30 | Turostowski Cezary | 10:30 | Nykiel-Bobala Agnieszka | |
10:30 | Sać Kazimierz | 10:30 | Bobala Krzysztof | |
10:30 | Kaczyński Marek | 10:30 | Haas Ania | |
10:40 | Mida Dorota | 10:40 | Kawka Kewin | |
10:40 | Wojtas Mariusz | 10:40 | Norberciak Anna | |
10:40 | Tutko Sylwester | 10:40 | Dekert Bożena | |
10:40 | Sykulski Jacek Bogusław | 10:40 | Kawka Ewa | |
10:50 | Gugała Leonard | 10:50 | Raczycki Grzegorz | |
10:50 | Paluch Artur | 10:50 | Wójcik Arkadiusz | |
10:50 | Raczycka Anna | 10:50 | Szymczak Jerzy | |
10:50 | Jurkowski Tadeusz | 10:50 | Ziemntek Piotr | |
11:00 | Piesik Robert | 11:00 | Podlecki Jan | |
11:00 | Safanów Jerzy | 11:00 | Świtalski Janusz Marian | |
11:00 | Sałuda Jerzy | 11:00 | Chełstowska Zofia | |
11:00 | Jacyna - Witt Małgorzata | 11:00 | Chmielnicki Mirosław | |
11:10 | Pająk Bogusław | |||
11:10 | Pietraszyński Rafał | |||
11:10 | Piątkowski Waldemar |
II Turniej Klubowy | |||
---|---|---|---|
Binowo Park Golf Club - 27.05.2018 | |||
Stableford Brutto Mężczyzn | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Śliwiński Artur | 11,8 | 16 |
T2 | Niedźwiecki Borys | 18 | 15 |
T2 | Kudelnicki Roman | 8,1 | 15 |
T2 | Fassero Gamba Patrik Domenico | 5,5 | 15 |
T5 | Zmysłowski Rafał, Piotr | 4,7 | 14 |
T5 | Piesik Robert | 14 | 14 |
T7 | Kretowicz Przemysław | 16,3 | 13 |
T7 | Kuriata Dariusz | 10,2 | 13 |
T7 | Kuchciński Piotr | 15,4 | 13 |
T10 | Blatkiewicz Tomasz | 12,2 | 12 |
T10 | Sać Kazimierz | 10,7 | 12 |
T10 | Szczepanowski Witold | 9,9 | 12 |
T10 | Matejek Zdzisław | 25,9 | 12 |
T10 | Mazurkiewicz Przemysław | 14,5 | 12 |
T10 | Vinther Henrik | 14,9 | 12 |
T10 | Hahs Zbigniew | 19,3 | 12 |
T17 | Puchacz Paweł | 12,6 | 11 |
T17 | Sykulski Jacek Bogusław | 9,8 | 11 |
T17 | Wojtas Mariusz | 10 | 11 |
T17 | Turostowski Cezary | 16,2 | 11 |
T17 | Tomaszczyk Lech | 18,3 | 11 |
T22 | Bryła Włodzimierz | 18,6 | 10 |
T22 | Sałuda Jerzy | 13,3 | 10 |
T22 | Blatkiewicz Krzysztof | 13,1 | 10 |
T22 | Obłoza Jacek | 19,9 | 10 |
T22 | Kawecki Gustaw | 18,1 | 10 |
T22 | Majewski Bartosz | 13,7 | 10 |
T28 | Witt Marek | 14,7 | 9 |
T28 | Majewski Paweł | 18,9 | 9 |
T28 | Walby Richard | 21 | 9 |
T28 | Świtalski Janusz Marian | 18,7 | 9 |
T28 | Podlecki Jan | 16,7 | 9 |
T28 | Szlachcikowski Jacek | 12,1 | 9 |
T28 | Zalewski Krzysztof | 13,9 | 9 |
T28 | Kolasiński Krzysztof | 23,2 | 9 |
T36 | Wojtas Grzegorz | 14,4 | 8 |
T36 | Raczycki Grzegorz | 16 | 8 |
T36 | Tutko Sylwester | 12,1 | 8 |
T36 | Kolasiński Tristan | 17,5 | 8 |
T36 | Pietraszyński Rafał | 22,2 | 8 |
T36 | Szymczak Jerzy | 24 | 8 |
T42 | Błoński Sebastian | 20,7 | 7 |
T42 | Kolasa Zbigniew | 24,8 | 7 |
T42 | Puchacz Piotr | 13,3 | 7 |
T42 | Safanów Jerzy | 15 | 7 |
T46 | Witczak Wiesław | 22,9 | 6 |
T46 | Kolasiński Dawid | 31,2 | 6 |
T46 | Kalinowski Zbigniew | 30,5 | 6 |
T46 | Krupa Dariusz | 20 | 6 |
T46 | Kaliciak Czesław | 25,9 | 6 |
T46 | Wójcik Arkadiusz | 22,8 | 6 |
T46 | Brzozowski Andrzej | 24,7 | 6 |
T53 | Witkowski Przemysław | 26 | 5 |
T53 | Kaczyński Marek | 27,7 | 5 |
T53 | Pająk Bogusław | 28,5 | 5 |
T53 | Zmysłowski Łukasz | 29,5 | 5 |
T53 | Piątkowski Waldemar | 19,6 | 5 |
T53 | Dobrzyński Jarosław | 18,2 | 5 |
T53 | Jurkowski Tadeusz | 52 | 5 |
T60 | Korwin-Piotrowski Piotr | 20,4 | 4 |
T60 | Adamowicz Grzegorz | 19,7 | 4 |
T60 | Gugała Leonard | 27,7 | 4 |
T60 | Bobala Krzysztof | 34,6 | 4 |
T60 | Wojnarowski Adam | 33,5 | 4 |
T65 | Hordyjewicz Janusz | 21,8 | 3 |
T65 | Kłosiński Janusz | 23,8 | 3 |
T65 | Staniak Ryszard | 36 | 3 |
T65 | Kawka Kewin | 40 | 3 |
T65 | Styś Stanisław | 32,5 | 3 |
T65 | Czaban Henryk | 31,6 | 3 |
71 | Paluch Artur | 38 | 2 |
72 | Smaruj Krzysztof | 23,6 | 1 |
73 | Iżykowski Jacek | 37 | 0 |
RET | Stankiewicz Mirosław | 18,5 | |
Stableford Brutto Kobiet | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Zalewska Dorota | -0,2 | 17 |
T2 | Mida Dorota | 8,8 | 13 |
T2 | Jacyna - Witt Małgorzata | 13,6 | 13 |
4 | Zakrzewska Ewelina | 15,4 | 12 |
T5 | Kuchcińska Teresa | 27 | 9 |
T5 | Górska Elżbieta | 14,2 | 9 |
T5 | Smaga Aleksandra | 23,5 | 9 |
T8 | Kolasińska Erwina | 19,1 | 7 |
T8 | Raczycka Anna | 26,6 | 7 |
T10 | Norberciak Anna | 25,1 | 6 |
T10 | Bryła Nel | 45 | 6 |
T10 | Strzelczyk Małgorzata | 21,9 | 6 |
13 | Aloksa-Majewska Aneta | 19,9 | 5 |
T14 | Matejek Teresa | 52 | 4 |
T14 | Hahs Elżbieta | 32,9 | 4 |
T16 | Nykiel-Bobala Agnieszka | 54 | 2 |
T16 | Tomaszczyk Elżbieta | 34,5 | 2 |
T16 | Szukiewicz-Szarkas Izabela | 25,6 | 2 |
T16 | Karpowicz Elżbieta | 31,3 | 2 |
T16 | Dekert Bożena | 29,6 | 2 |
T16 | Kawka Ewa | 31,7 | 2 |
22 | Błońska Anna | 32,5 | 0 |
Stableford Netto - Mężczyzn i juniorów pow. 12 lat 0-12,4 | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Kuriata Dariusz | 10,2 | 20 |
2 | Kudelnicki Roman | 8,1 | 20 |
T3 | Blatkiewicz Tomasz | 12,2 | 19 |
T3 | Fassero Gamba Patrik Domenico | 5,5 | 19 |
T4 | Sać Kazimierz | 10,7 | 18 |
T4 | Szczepanowski Witold | 9,9 | 18 |
T6 | Szlachcikowski Jacek | 12,1 | 17 |
T6 | Zmysłowski Rafał, Piotr | 4,7 | 17 |
T8 | Wojtas Mariusz | 10 | 16 |
T8 | Śliwiński Artur | 11,8 | 16 |
T10 | Sykulski Jacek Bogusław | 9,8 | 15 |
T10 | Reber Jason | 10,5 | 15 |
12 | Tutko Sylwester | 12,1 | 14 |
13 | Górski Lesław | 12 | 11 |
Stableford Netto - Mężczyzn i juniorów pow. 12 lat 12,5 - 24,4 | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Niedźwiecki Borys | 18 | 24 |
2 | Kuchciński Piotr | 15,4 | 21 |
3 | Piesik Robert | 14 | 21 |
4 | Kretowicz Przemysław | 16,3 | 21 |
T5 | Walby Richard | 21 | 20 |
T5 | Obłoza Jacek | 19,9 | 20 |
T7 | Kawecki Gustaw | 18,1 | 19 |
T7 | Mazurkiewicz Przemysław | 14,5 | 19 |
T7 | Turostowski Cezary | 16,2 | 19 |
T7 | Hahs Zbigniew | 19,3 | 19 |
T7 | Kolasiński Krzysztof | 23,2 | 19 |
T7 | Tomaszczyk Lech | 18,3 | 19 |
T13 | Vinther Henrik | 14,9 | 18 |
T13 | Pietraszyński Rafał | 22,2 | 18 |
T13 | Bryła Włodzimierz | 18,6 | 18 |
T13 | Szymczak Jerzy | 24 | 18 |
T17 | Błoński Sebastian | 20,7 | 17 |
T17 | Majewski Paweł | 18,9 | 17 |
T17 | Świtalski Janusz Marian | 18,7 | 17 |
T20 | Podlecki Jan | 16,7 | 16 |
T20 | Witt Marek | 14,7 | 16 |
T20 | Zalewski Krzysztof | 13,9 | 16 |
T20 | Puchacz Paweł | 12,6 | 16 |
T24 | Majewski Bartosz | 13,7 | 15 |
T24 | Witczak Wiesław | 22,9 | 15 |
T24 | Kolasiński Tristan | 17,5 | 15 |
T24 | Sałuda Jerzy | 13,3 | 15 |
T24 | Raczycki Grzegorz | 16 | 15 |
T29 | Krupa Dariusz | 20 | 14 |
T29 | Wojtas Grzegorz | 14,4 | 14 |
T29 | Safanów Jerzy | 15 | 14 |
T29 | Blatkiewicz Krzysztof | 13,1 | 14 |
T33 | Hordyjewicz Janusz | 21,8 | 12 |
T33 | Dobrzyński Jarosław | 18,2 | 12 |
T33 | Puchacz Piotr | 13,3 | 12 |
T33 | Piątkowski Waldemar | 19,6 | 12 |
T37 | Adamowicz Grzegorz | 19,7 | 11 |
T37 | Korwin-Piotrowski Piotr | 20,4 | 11 |
T37 | Wójcik Arkadiusz | 22,8 | 11 |
40 | Kłosiński Janusz | 23,8 | 8 |
41 | Smaruj Krzysztof | 23,6 | 6 |
RET | Stankiewicz Mirosław | 18,5 | |
Stableford Netto - Mężczyzn i juniorów pow. 12 lat 24,5 - 36 | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Matejek Zdzisław | 25,9 | 23 |
2 | Pająk Bogusław | 28,5 | 20 |
3 | Kolasiński Dawid | 31,2 | 20 |
4 | Kalinowski Zbigniew | 30,5 | 20 |
T5 | Bobala Krzysztof | 34,6 | 17 |
T5 | Zmysłowski Łukasz | 29,5 | 17 |
T5 | Kaliciak Czesław | 25,9 | 17 |
T5 | Kaczyński Marek | 27,7 | 17 |
9 | Staniak Ryszard | 36 | 16 |
T10 | Gugała Leonard | 27,7 | 15 |
T10 | Brzozowski Andrzej | 24,7 | 15 |
T12 | Witkowski Przemysław | 26 | 14 |
T12 | Kolasa Zbigniew | 24,8 | 14 |
14 | Wojnarowski Adam | 33,5 | 13 |
15 | Czaban Henryk | 31,6 | 11 |
Stableford Netto - Kobiet | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Smaga Aleksandra | 23,5 | 21 |
2 | Kuchcińska Teresa | 27 | 20 |
3 | Jacyna - Witt Małgorzata | 13,6 | 20 |
T4 | Zalewska Dorota | -0,2 | 19 |
T4 | Raczycka Anna | 26,6 | 19 |
T4 | Zakrzewska Ewelina | 15,4 | 19 |
T7 | Hahs Elżbieta | 32,9 | 17 |
T7 | Kolasińska Erwina | 19,1 | 17 |
T7 | Mida Dorota | 8,8 | 17 |
T10 | Strzelczyk Małgorzata | 21,9 | 14 |
T10 | Górska Elżbieta | 14,2 | 14 |
T10 | Tomaszczyk Elżbieta | 34,5 | 14 |
T13 | Aloksa-Majewska Aneta | 19,9 | 13 |
T13 | Norberciak Anna | 25,1 | 13 |
T15 | Dekert Bożena | 29,6 | 12 |
T15 | Kawka Ewa | 31,7 | 12 |
17 | Karpowicz Elżbieta | 31,3 | 9 |
18 | Szukiewicz-Szarkas Izabela | 25,6 | 8 |
19 | Błońska Anna | 32,5 | 7 |
Stableford Netto - Kobiet, Mężczyzn i Juniorów 37 - 54 | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Jurkowski Tadeusz | 52 | 30 |
2 | Matejek Teresa | 52 | 29 |
3 | Bryła Nel | 45 | 18 |
T4 | Kawka Kewin | 40 | 17 |
T4 | Nykiel-Bobala Agnieszka | 54 | 17 |
6 | Iżykowski Jacek | 37 | 12 |
7 | Paluch Artur | 38 | 9 |
Stableford Netto - Neptun Developer dziewcząt do 12 lat | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Bryła Nel | 45 | 18 |
Stableford Netto - Neptun Developer Juniorów 13-18 lat | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Niedźwiecki Borys | 18 | 24 |
2 | Kolasiński Dawid | 31,2 | 20 |
3 | Fassero Gamba Patrik Domenico | 5,5 | 19 |
4 | Kawecki Gustaw | 18,1 | 19 |
5 | Zmysłowski Łukasz | 29,5 | 17 |
6 | Kolasiński Tristan | 17,5 | 15 |
Stableford Netto - Neptun Developer Juniorów do 12 lat | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Styś Stanisław | 32,5 | 9 |
2 | Sosnowski Wiktor | 6 | |
Stableford Netto - Neptun Developer Juniorek 13-18 lat | |||
Pozycja | Nazwisko i imię | HCP | Suma |
1 | Sosnowska Daria | 1 |
Brak szczegółów
Data od | 27-05-2018 |
Data do | 27-05-2018 |
Rejestracja od | 07-12-2017 |
Rejestracja do | 26-05-2018 |