Pola Golfowe: dostępne | Driving Range: dostępny | Golf carts: dostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

V Turniej Klubowy

Regulamin turnieju

Uprawnieni do gry
W Turniejach Klubowych mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap

Opłata wpisowa

  • 60 pln dla członków BPGC
  • 230 pln dla niezrzeszonych w BPGC
  • 170 pln dla członków ABGC, Modrego Lasu, Klubu Golfowego Zawarcie, Gorzowskiego Klubu Golfowego, Kamienia Country Club
  • 150 pln dla członków BPGC na 9 doł.
  • 40 pln juniorzy BPGC
  • 150 pln dla niezrzeszonych juniorów
  • 130 pln juniorzy ABGC, Modrego Lasu i Pola Golfowego Zawarcie
Opłata zawiera posiłek!

Tees:
• kobiety i juniorzy do 12 lat – tee czerwone;
• mężczyźni – tee żółte, grupa HCP 0-12,4 - tee białe
• mężczyźni powyżej 75 lat – czerwone tee

Kategorie
Puchary w następujących kategoriach:
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 0 – 12,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 12,5 – 24,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 24,5 – 36,0
• Kobiet 0 – 36,0
• Kobiet, mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 37 – 54,0
• Juniorów do lat 12 grających z czerwonych tee 0 – 36,0
• Najlepszy wynik brutto
Obowiązuje zasada brutto przed netto.

Remis
W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii netto zdecyduje niższy handicap. W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii brutto zdecyduje wyższy handicap. Jeśli HCP nie rozstrzygnie remisu, decyduje countback. W przypadku takiego samego wyniku countback o wyższym miejscu zdecyduje losowanie.
O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek. W Mistrzostwach Klubu w przypadku remisu o pierwszym miejscu zadecyduje dogrywka w systemie „nagła śmierć” na dołkach nr 1 i 9. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.
W Finale Ligi Klubowej w przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii netto zdecyduje niższy handicap. W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii brutto zdecyduje wyższy handicap. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.

Postanowienia dodatkowe
Turniej rozgrywany jest zgodnie z Regulaminem ogólnym turniejów rozgrywanych na polu golfowym Binowo Park.

Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 14:00 dnia poprzedzającego turniej!


Lista startowa

I TEE 09:00 Czesław Kaliciak
I TEE 09:00 Krzysztof Blatkiewicz
I TEE 09:00 Tadeusz Olewnik
I TEE 09:00 Sylwester Chrzanowski
I TEE
I TEE 09:10 Tomasz Blatkiewicz
I TEE 09:10 Robert Kiedrowski
I TEE 09:10 Witold Olszewski
I TEE 09:10 Waldek Piątkowski
I TEE
I TEE 09:20 Jacek Szlachcikowski
I TEE 09:20 Leszek Górski
I TEE 09:20 Roman Rogoziński
I TEE 09:20 Piotr Kuchciński
I TEE
I TEE 09:30 Ela Górska
I TEE 09:30 Elżbieta Karpowicz
I TEE 09:30 Andrzej Brzozowski
I TEE 09:30 Jan Podlecki
I TEE
I TEE 09:40 Marek Witt
I TEE 09:40 Mariusz Wojtas
I TEE 09:40 Krzysztof Kolasiński
I TEE 09:40 Tomasz Chojankowski
I TEE
I TEE 09:50 Erwina Kolasińska
I TEE 09:50 Grzegorz Raczycki
I TEE 09:50 Monika Mazurkiewicz
I TEE 09:50 Jacek Sykulski
I TEE
I TEE 10:00 Przemek Mazurkiewicz
I TEE 10:00 Emil Daniek
I TEE 10:00 Piotr Puchacz
I TEE 10:00 Marcin Strzelczyk
I TEE
I TEE 10:10 Anna Raczycka
I TEE 10:10 Jerzy Sałuda
I TEE 10:10 Krzysztof Smaruj
I TEE 10:10 Małgosia Strzelczyk
I TEE
I TEE 10:20 Ewa Kawka
I TEE 10:20 Artur Paluch
I TEE 10:20 Leonard Gugała
I TEE 10:20 Rafał Jaros
I TEE
I TEE 10:30 Teresa Gajcyczk-Góra
I TEE 10:30 Zbigniew Kolasa
I TEE 10:30 Elżbieta Tomaszczyk
I TEE 10:30 Lech Tomaszczyk
I TEE
I TEE 10:40 Włodzimierz Bryła
I TEE 10:40 Jerzy Szymczak
I TEE 10:40 Tomasz Kawecki
I TEE 10:40 Sebastian Błoński
I TEE
I TEE 10:50 Aldona Kłosińska
I TEE 10:50 Anna Błońska
I TEE 10:50 Paweł Majewski
I TEE 10:50 Artur Śliwiński
I TEE
I TEE 11:00 Robert Piesik
I TEE 11:00 Jerzy Safanów
I TEE 11:00 Sylwester Tutko
I TEE 11:00 Janusz Wiśniewski
10 Tee 09:10 Bartosz Roman
10 Tee 09:10 Grzegorz Wojtas
10 Tee 09:10 Eryk Kopa
10 Tee 09:10
10 Tee
10 Tee 09:20 Rafał Pietraszyński
10 Tee 09:20 Iza Roman
10 Tee 09:20 Teresa Kuchcińska
10 Tee 09:20
10 Tee
10 Tee 09:30 Piotr Biesaga
10 Tee 09:30 Henrik Vinther
10 Tee 09:30 Paweł Puchacz
10 Tee 09:30
10 Tee
10 Tee 09:40 Tristan Kolasiński
10 Tee 09:40 Staś Styś
10 Tee 09:40 Patrik Fassero Gamba
10 Tee 09:40
10 Tee
10 Tee 09:50 Dawid Kolasiński
10 Tee 09:50 Dariusz Kuriata
10 Tee 09:50 Jacek Iżykowski
10 Tee 09:50
10 Tee
10 Tee 10:00 Henryk Walczukiewicz
10 Tee 10:00 Ryszard Staniak
10 Tee 10:00 Marek Kaczyński
10 Tee 10:00
10 Tee
10 Tee 10:10 Andrzej Szymkiewicz
10 Tee 10:10 Piotr Szymkiewicz
10 Tee 10:10 Wiesław Witczak
10 Tee 10:10
10 Tee
10 Tee 10:20 Bartosz Majewski
10 Tee 10:20 Krzysztof Góra
10 Tee 10:20 Ireneusz Kwiatkowski
10 Tee 10:20 Bogusław Pająk
10 Tee
10 Tee 10:30 Grzegorz Czelej
10 Tee 10:30 Jacek Lebiocki
10 Tee 10:30 Śliwińska Jola
10 Tee 10:30 Iza Szukiewicz
10 Tee
10 Tee 10:40 Przybylski Rafał
10 Tee 10:40 Przybylski Marcel
10 Tee 10:40 Mida Dorota
10 Tee 10:40
10 Tee
10 Tee 10:50 Janusz Morawiak
10 Tee 10:50 Janusz Kłosiński
10 Tee 10:50 Łukasz Zmysłowski
10 Tee 10:50 Gustaw Kawecki
10 Tee
10 Tee 11:00 Elżbieta Hahs
10 Tee 11:00 Zbigniew Hahs
10 Tee 11:00 Marzena Kowalik
10 Tee 11:00 Arkadiusz Wójcik

Wyniki końcowe

V Turniej Klubowy (2018-08-19)
Stroke Play Brutto
Pozycja Nazwisko i imię Suma
T1 Morawiak Janusz 79
T1 Kuriata Dariusz 79
T1 Safanów Jerzy 79
4 Kawecki Gustaw 80
T5 Sałuda Jerzy 81
T5 Fassero Gamba Patrik Domenico 81
7 Majewski Bartosz 83
8 Blatkiewicz Tomasz 84
T9 Sykulski Jacek Bogusław 86
T9 Vinther Henrik 86
T9 Wiśniewski Janusz 86
T12 Wojtas Mariusz 87
T12 Piesik Robert 87
T12 Kolasiński Tristan 87
T15 Raczycki Grzegorz 88
T15 Tutko Sylwester 88
T17 Strzelczyk Marcin 89
T17 Chojankowski Tomasz 89
T17 Puchacz Paweł 89
T20 Kuchciński Piotr 90
T20 Bryła Włodzimierz 90
T20 Brzozowski Andrzej 90
T23 Tomaszczyk Lech 91
T23 Mazurkiewicz Przemysław 91
T23 Majewski Paweł 91
26 Górska Elżbieta 92
T27 Podlecki Jan 93
T27 Góra Krzysztof 93
T27 Roman Izabela 93
T30 Błoński Sebastian 94
T30 Kiedrowski Robert 94
T30 Rogoziński Roman 94
T30 Górski Lesław 94
T34 Smaruj Krzysztof 95
T34 Kwiatkowski Ireneusz 95
T34 Kuchcińska Teresa 95
T34 Strzelczyk Małgorzata 95
T34 Puchacz Piotr 95
39 Kowalik Marzena 97
40 Roman Bartosz 98
41 Pietraszyński Rafał 99
T42 Styś Stanisław 100
T42 Gajczyk - Góra Teresa 100
T44 Błońska Anna 101
T44 Kawecki Tomasz 101
T44 Paluch Artur 101
T44 Czelej Grzegorz 101
48 Zmysłowski Łukasz 102
49 Gugała Leonard 103
50 Kolasiński Dawid 104
51 Kaczyński Marek 105
52 Kolasa Zbigniew 106
53 Szukiewicz-Szarkas Izabela 107
54 Kłosiński Janusz 109
T55 Kawka Ewa 110
T55 Kłosińska Aldona 110
T55 Lebiocki Jacek 110
T55 Tomaszczyk Elżbieta 110
59 Szymkiewicz Andrzej 112
T60 Walczukiewicz Henryk 113
T60 Iżykowski Jacek 113
62 Daniek Emil 118
63 Karpowicz Elżbieta 128
64 Przybylski Marcel 158
WD Śliwiński Artur
WD Mida Dorota
WD Olewnik Tadeusz
WD Wojtas Grzegorz
WD Przybylski Rafał
WD Kolasińska Erwina
WD Szymczak Jerzy
WD Olszewski Witold
WD Szymkiewicz Piotr
WD Kopa Eryk
WD Witczak Wiesław
WD Kolasiński Krzysztof
WD Szlachcikowski Jacek
WD Raczycka Anna
WD Pająk Bogusław
WD Biesaga Piotr
WD Piątkowski Waldemar
WD Mazurkiewicz Monika
WD Blatkiewicz Krzysztof
WD Staniak Ryszard
WD Kaliciak Czesław
Stroke Play Netto
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Brzozowski Andrzej 64
2 Morawiak Janusz 65
3 Kawecki Gustaw 66
4 Safanów Jerzy 67
T5 Majewski Bartosz 68
T5 Kuriata Dariusz 68
7 Sałuda Jerzy 69
T8 Paluch Artur 70
T8 Góra Krzysztof 70
T10 Smaruj Krzysztof 71
T10 Bryła Włodzimierz 71
T10 Chojankowski Tomasz 71
T13 Kowalik Marzena 72
T13 Blatkiewicz Tomasz 72
T15 Strzelczyk Małgorzata 73
T15 Roman Izabela 73
T15 Kuchcińska Teresa 73
T15 Sykulski Jacek Bogusław 73
T19 Kwiatkowski Ireneusz 74
T19 Wiśniewski Janusz 74
T19 Piesik Robert 74
T19 Lebiocki Jacek 74
T19 Tomaszczyk Elżbieta 74
T19 Raczycki Grzegorz 74
T19 Wojtas Mariusz 74
T19 Fassero Gamba Patrik Domenico 74
T19 Iżykowski Jacek 74
T19 Kolasiński Tristan 74
T29 Błoński Sebastian 75
T29 Kiedrowski Robert 75
T29 Puchacz Paweł 75
T29 Gajczyk - Góra Teresa 75
T29 Majewski Paweł 75
T29 Tomaszczyk Lech 75
T35 Strzelczyk Marcin 76
T35 Kaczyński Marek 76
T35 Zmysłowski Łukasz 76
T35 Błońska Anna 76
T35 Kawecki Tomasz 76
T35 Kuchciński Piotr 76
T41 Vinther Henrik 77
T41 Styś Stanisław 77
T41 Tutko Sylwester 77
T44 Walczukiewicz Henryk 79
T44 Podlecki Jan 79
T44 Pietraszyński Rafał 79
T44 Mazurkiewicz Przemysław 79
T48 Kolasiński Dawid 80
T48 Szymkiewicz Andrzej 80
T48 Daniek Emil 80
T48 Górski Lesław 80
T52 Gugała Leonard 81
T52 Kawka Ewa 81
T54 Górska Elżbieta 82
T54 Kłosińska Aldona 82
T54 Szukiewicz-Szarkas Izabela 82
T54 Rogoziński Roman 82
T58 Roman Bartosz 83
T58 Puchacz Piotr 83
T58 Czelej Grzegorz 83
61 Kolasa Zbigniew 84
62 Kłosiński Janusz 85
63 Karpowicz Elżbieta 96
WD Mida Dorota
WD Szlachcikowski Jacek
WD Kolasińska Erwina
WD Witczak Wiesław
WD Kaliciak Czesław
WD Staniak Ryszard
WD Mazurkiewicz Monika
WD Pająk Bogusław
WD Raczycka Anna
WD Kolasiński Krzysztof
WD Wojtas Grzegorz
WD Olewnik Tadeusz
WD Śliwiński Artur
WD Przybylski Rafał
WD Szymczak Jerzy
WD Szymkiewicz Piotr
WD Kopa Eryk
WD Biesaga Piotr
WD Piątkowski Waldemar
WD Blatkiewicz Krzysztof
Stableford Netto - Neptun Developer kategoria chłopców do 12 lat grających z czerwonych tee
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Styś Stanisław 35
Stableford Netto - Neptun Developer kategoria juniorów 13-18 lat
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Kawecki Gustaw 43
2 Zmysłowski Łukasz 34
3 Kolasiński Tristan 34
4 Fassero Gamba Patrik Domenico 34
5 Kolasiński Dawid 30
6 Kopa Eryk 20
Stableford Netto - HCP 37.0 do 54 Kobiet, mężczyzn i juniorów
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Iżykowski Jacek 34
2 Szymkiewicz Piotr 29
3 Kopa Eryk 20
Stableford Netto - Kobiet
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Kowalik Marzena 36
2 Strzelczyk Małgorzata 35
3 Roman Izabela 35
4 Kuchcińska Teresa 35
5 Tomaszczyk Elżbieta 34
6 Błońska Anna 33
7 Gajczyk - Góra Teresa 33
8 Kolasińska Erwina 32
9 Górska Elżbieta 29
10 Raczycka Anna 29
11 Szukiewicz-Szarkas Izabela 29
12 Kłosińska Aldona 28
13 Kawka Ewa 27
14 Mida Dorota 23
15 Mazurkiewicz Monika 23
16 Karpowicz Elżbieta 18
Stableford Netto - HCP 24.5 do 36.0 mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Brzozowski Andrzej 45
2 Staniak Ryszard 39
3 Paluch Artur 38
4 Lebiocki Jacek 34
5 Kaczyński Marek 34
6 Zmysłowski Łukasz 34
7 Kawecki Tomasz 32
8 Daniek Emil 31
9 Walczukiewicz Henryk 30
10 Szymkiewicz Andrzej 28
11 Kaliciak Czesław 26
12 Pająk Bogusław 22
Stableford Netto - HCP 12.5 do 24.4 mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Morawiak Janusz 43
2 Kawecki Gustaw 43
3 Safanów Jerzy 41
4 Góra Krzysztof 39
5 Bryła Włodzimierz 39
6 Sałuda Jerzy 39
7 Chojankowski Tomasz 38
8 Smaruj Krzysztof 37
9 Wiśniewski Janusz 36
10 Piesik Robert 36
11 Olewnik Tadeusz 35
12 Majewski Paweł 35
13 Kwiatkowski Ireneusz 35
14 Kolasiński Tristan 34
15 Błoński Sebastian 34
16 Raczycki Grzegorz 34
17 Kiedrowski Robert 34
18 Tomaszczyk Lech 33
19 Kuchciński Piotr 32
20 Strzelczyk Marcin 32
21 Tutko Sylwester 32
22 Pietraszyński Rafał 31
23 Witczak Wiesław 30
24 Gugała Leonard 30
25 Kolasiński Dawid 30
26 Podlecki Jan 29
27 Mazurkiewicz Przemysław 29
28 Roman Bartosz 28
29 Czelej Grzegorz 27
30 Wojtas Grzegorz 27
31 Rogoziński Roman 27
32 Kłosiński Janusz 26
33 Szymczak Jerzy 26
34 Puchacz Piotr 26
35 Piątkowski Waldemar 26
36 Kolasiński Krzysztof 24
37 Kolasa Zbigniew 24
38 Biesaga Piotr 23
39 Przybylski Rafał 23
Stableford Netto - HCP 0 do 12,4 mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Kuriata Dariusz 40
2 Majewski Bartosz 40
3 Witt Marek 37
4 Blatkiewicz Tomasz 36
5 Śliwiński Artur 36
6 Sykulski Jacek Bogusław 36
7 Fassero Gamba Patrik Domenico 34
8 Puchacz Paweł 34
9 Wojtas Mariusz 34
10 Vinther Henrik 31
11 Górski Lesław 31
12 Szlachcikowski Jacek 31
13 Blatkiewicz Krzysztof 26
Stableford Brutto - Kobiet brutto
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Kolasińska Erwina 20
2 Górska Elżbieta 19
3 Mida Dorota 19
4 Roman Izabela 16
5 Kuchcińska Teresa 16
6 Kowalik Marzena 16
7 Strzelczyk Małgorzata 15
8 Błońska Anna 14
9 Szukiewicz-Szarkas Izabela 12
10 Gajczyk - Góra Teresa 11
11 Raczycka Anna 9
12 Tomaszczyk Elżbieta 8
13 Kłosińska Aldona 8
14 Mazurkiewicz Monika 7
15 Kawka Ewa 5
16 Karpowicz Elżbieta 5
Stableford Brutto - Mężczyzn brutto
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Kawecki Gustaw 30
2 Kuriata Dariusz 30
3 Morawiak Janusz 29
4 Safanów Jerzy 29
5 Sałuda Jerzy 28
6 Majewski Bartosz 27
7 Fassero Gamba Patrik Domenico 27
8 Wiśniewski Janusz 26
9 Blatkiewicz Tomasz 25
10 Śliwiński Artur 25
11 Piesik Robert 25
12 Sykulski Jacek Bogusław 24
13 Vinther Henrik 23
14 Tutko Sylwester 23
15 Szlachcikowski Jacek 22
16 Kolasiński Tristan 22
17 Wojtas Mariusz 22
18 Góra Krzysztof 21
19 Bryła Włodzimierz 21
20 Brzozowski Andrzej 21
21 Chojankowski Tomasz 21
22 Raczycki Grzegorz 21
23

Szczegóły turnieju

Data od 19-08-2018
Data do 19-08-2018
Rejestracja od 07-12-2017
Rejestracja do 18-08-2018
zakończona

Najbliższe turnieje - Zapraszamy

There are no up-coming events

Kalendarz Turniejów

Listopad   2018
Po W Ś C Pi S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1