Pola Golfowe: dostępne | Driving Range: dostępny | Golf carts: dostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

XV Turniej Andrzeja

Regulamin turnieju

Data
18 listopada 2017r.

Godzina startu
9:30 Shot gun

Uprawnieni do gry
Członkowie Binowo Park, zaproszeni goście oraz członkowie PZG

Opłata turniejowa
60 pln członkowie BPGC
100 pln członkowie 9-dołkowego pola BPGC
30 pln członkowie-juniorzy z 9 dołkowego pola
130 pln członkowie ABGC, Modrego Lasu, Kamienia i Klubu Golfowego Zawarcie
160 pln dorośli niezrzeszeni w BPGC/ABGC/MLGC
60 pln juniorzy niezrzeszeni w BPGC do lat 18-tu
juniorzy BPGC do lat 18-tu bez opłat

Uwaga ! Prosimy o przygotowanie gotówki na opłatę turniejową !

Tees
Mężczyźni, juniorzy powyżej 12 lat – żółte
kobiety, juniorzy 12 lat i młodsi - czerwone

Format
Strokeplay netto PAR+4

Kategorie i puchary
• za pierwsze trzy miejsca w grupie hcp 0-18,4
• za pierwsze trzy miejsca w grupie 18,5-36,0
• dodatkowe nagrody specjalne wśród kobiet i mężczyzn za:
-najlepszy wynik strokeplay brutto
- Longest Drive
- Nearest to the pin


Remis
W przypadku remisu o zwycięstwie zdecyduje dogrywka w systemie „nagła śmierć” na dołkach 1 i 9. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek

Ok. godz. 15:30
Posiłek oraz ceremonia wręczenia nagród

Lista startowa

Lista startowa zostanie opublikowana dzień przed turniejem do godz. 17:00

Wyniki końcowe

XV Turniej Andrzeja (2017-11-18)
Stroke Play Netto - 0-18
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Olszewski Szymon 72
2 Wojtas Mariusz 73
3 Wiśniewski Janusz 74
4 Safanów Jerzy 74
5 Grzelak Paweł 76
6 Vinther Henrik 77
7 Zalewski Krzysztof 77
8 Szlachcikowski Jacek 78
9 Witt Marek 78
10 Jacyna - Witt Małgorzata 78
11 Wojtas Grzegorz 79
12 Patorski Zbigniew 79
13 Kuriata Dariusz 80
14 Tomaszczyk Lech 81
15 Morawiak Janusz 81
16 Bil Bogusław 82
17 Witkowski Bogdan 83
18 Piesik Robert 83
19 Korwin-Piotrowski Piotr 83
20 Podlecki Marcin 84
21 Konieczna Sławomira 84
22 Talerczyk Mariusz 84
23 Głogowski Andrzej 87
24 Olszewski Andrzej 87
25 Podlecki Jan 89
26 Kawecki Gustaw 91
27 Murgrabia Wojciech 94
28 Zwierz Paweł 94
29 Góra Marek 96
30 Kuchciński Piotr 102
Stroke Play Netto - 18,5-36
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Kolasiński Krzysztof 72
2 Borowiecki Andrzej 75
3 Buhl Margit 75
4 Nadolski Andrzej 75
5 Kłosiński Janusz 75
6 Kolasa Zbigniew 77
7 Kolasiński Tristan 77
8 Pudowski Jarosław 78
9 Gaskill Jesse 78
10 Karczewicz Zdzisław 79
11 Kolasińska Erwina 80
12 Szczeciński Przemysław 81
13 Biesaga Piotr 81
14 Makarewicz Alex 81
15 Świtalski Janusz Marian 81
16 Brzozowski Andrzej 82
17 Wilk Józef 83
18 Kaszubski Teofil 83
19 Gaskill WIllam 83
20 Kawecki Tomasz 83
21 Witkowska Majka 83
22 Czaban Henryk 85
23 Mataj Andrzej 85
24 Makarewicz Marek 86
25 Kiedrowski Robert 87
26 Kłosińska Aldona 88
27 Kaliciak Czesław 88
29 Wojnarowski Adam 94
30 Pająk Bogusław 98
31 Styś Stanisław 99
Stroke Play Brutto
Pozycja Nazwisko i imię Suma
1 Olszewski Szymon 75
2 Wojtas Mariusz 81
3 Wiśniewski Janusz 84
4 Grzelak Paweł 84
5 Szlachcikowski Jacek 88
6 Safanów Jerzy 88
7 Kuriata Dariusz 88
8 Zalewski Krzysztof 88
9 Vinther Henrik 90
10 Kolasiński Tristan 90
11 Bil Bogusław 90
12 Jacyna - Witt Małgorzata 90
13 Patorski Zbigniew 91
14 Witt Marek 91
15 Wojtas Grzegorz 92
16 Konieczna Sławomira 95
17 Piesik Robert 96
18 Głogowski Andrzej 97
19 Podlecki Marcin 98
20 Kolasiński Krzysztof 98
21 Olszewski Andrzej 98
22 Tomaszczyk Lech 98
23 Morawiak Janusz 98
24 Pudowski Jarosław 99
25 Kłosiński Janusz 99
26 Szczeciński Przemysław 100
27 Witkowski Bogdan 100
28 Talerczyk Mariusz 100
29 Makarewicz Alex 100
30 Kolasińska Erwina 100
31 Korwin-Piotrowski Piotr 100
32 Świtalski Janusz Marian 100
33 Biesaga Piotr 101
34 Góra Marek 101
35 Karczewicz Zdzisław 101
36 Kolasa Zbigniew 102
37 Gaskill Jesse 103
38 Podlecki Jan 103
39 Kaszubski Teofil 104
40 Kawecki Gustaw 105
41 Kiedrowski Robert 106
42 Borowiecki Andrzej 107
43 Makarewicz Marek 107
44 Brzozowski Andrzej 107
45 Nadolski Andrzej 109
46 Wilk Józef 110
46 Murgrabia Wojciech 110
47 Mataj Andrzej 110
48 Zwierz Paweł 111
49 Kawecki Tomasz 111
50 Buhl Margit 112
51 Kaliciak Czesław 114
52 Witkowska Majka 116
53 Kuchciński Piotr 116
55 Wojnarowski Adam 118
56 Czaban Henryk 119
57 Kłosińska Aldona 119
58 Gaskill WIllam 121
59 Styś Stanisław 125
60 Pająk Bogusław 127

Informacje turniejowe

Brak szczegółów

Szczegóły turnieju

Data od 18-11-2017
Data do 18-11-2017
Rejestracja od 24-01-2017
Rejestracja do 17-11-2017
zakończona

Najbliższe turnieje - Zapraszamy

Kalendarz Turniejów

Październik   2018
Po W Ś C Pi S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1