fbpx
Binowo Binowo Nauka gry w golfa

Lubisz sportowe wyzwania? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Planujesz spędzać aktywnie czas z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi? Szukasz nowego hobby? Potrzebujesz odskoczni od codziennych obowiązków? Golf to sport dla Ciebie!

Zapisz się na kurs golfa w Binowie! Zagraj już za 49 pln!

Nie trzeba być członkiem klubu, aby zagrać w golfa w Binowie lub na tarasie klubowym zjeść smaczną kolację w Restauracji Binowo Park.

Nie trzeba posiadać żadnego specjalnego ubioru.

Nie trzeba mieć swojego sprzętu golfowego. W cenie żetonu na strzelnicę golfową (15 pln) wypożyczysz kij golfowy.

Golf to sport dla aktywnych ludzi, wystarczy zagrać rundę golfa na 18-dołkowym polu golfowym, gdzie spala się ponad 2000 kalorii i pokonuje dystans ponad 8 km, wykonując średnio ok. 300-stu wymachów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr. + 48 784655058

Poniżej kilka propozycji Kursów Golfowych dla Ciebie na
„TWÓJ PIERWSZY GOLFOWY KROK”


„Spróbuj Golfa”

Od 50 zł za osobę za Pierwsze 90 minut z Golfem. "Spróbuj golfa" to program 90 min treningu golfowego z wykwalifikowanym trenerem! W cenie: opieka trenerska, wejście na pole,sprzęt, piłki! Cena za spotkanie: 139 zł - uczestnictwo 1-2 osób; 199 zł - uczestnictwo 3-4 osób Żadnych dodatkowych kosztów! Wiecej szczegółów po kliknięciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa


„Kurs Golfa 5-tygodni”

450 zł za osobę za "Kurs Golfa 5 Tygodni". 5 Lekcji w środy lub soboty od 17:30 do 19:30. Kurs ten obejmuje, 10 godzin zajęć w grupie z wykwalifikowanym trenerem, wstęp na tereny treningowe oraz pole golfowe podczas zajęć, kije i piłki podczas zajęć, zniżka na żetony na strzelnicę oraz zniżka 50% na wejście na pole golfowe między zajęciami oraz sprzęt, specjalne oferty kontynuacji gry w golfa po zakończeniu kursu. Żadnych dodatkowych kosztów! Wiecej szczegółów po kliknieciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa


„Kurs Premium”

1250 pln za nauki gry w golfa PREMIUM- "Kurs Premium"
W cenie: opieka trenerska, żetony na strzelnicę golfową, korzystanie ze sprzętu golfowego do wyłącznej dyspozycji, członkostwo na 9 dołkowym polu golfowym, zniżkę 10% w restauracji, zniżkę 10% Pro Shopie, specjalne ceny uczestnictwa w turniejach golfowych, możliwości korzystania z terenów treningowych. Szczegóły oferty kursu po kliknięciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem na stronie
na pewno przekona tych niezdecydowanych ;)

Dlaczego golf?

Odwiedź Binowo Park Golf Club i sprawdź!