Uprawnieni do gry
W Turniejach Klubowych mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap
Opłata wpisowa
I TEE | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
08:50 | Góra | Marek | ||||
08:50 | Wojtkun | Krzysztof | ||||
08:50 | Kiedrowski | Robert | ||||
08:50 | Ostrowska | Agnieszka | ||||
09:00 | Kwiatkowski | Mirek | ||||
09:00 | Kłoda | Leszek | ||||
09:00 | Piątkowski | Waldemar | ||||
09:00 | Puchacz | Piotr | ||||
09:10 | Boniewski | Krzysztof | ||||
09:10 | Murgrabia | Wojciech | ||||
09:10 | Grzelak | Paweł | ||||
09:10 | Sykulski | Jacek | ||||
09:20 | Pruchniewicz | Jan | ||||
09:20 | Górski | Piotr | ||||
09:20 | Smaruj | Krzysztof | ||||
09:20 | Tomaszczyk | Lech | ||||
X TEE | ||||||
09:30 | Strzelczyk | Marcin | 09:30 | Krupa | Dariusz | |
09:30 | Szczeciński | Przemysław | 09:30 | Nadolski | Andrzej | |
09:30 | Wojdyr | Krystyna | 09:30 | Mazurkiewicz | Przemysław | |
09:30 | Hahs | Zbigniew | 09:30 | |||
09:40 | Mazurkiewicz | Monika | 09:40 | Karpowicz | Elżbieta | |
09:40 | Strzelczyk | Małgorzata | 09:40 | Iżykowski | Jacek | |
09:40 | Hahs | Elżbieta | 09:40 | Pietraszyński | Rafał | |
09:40 | Kolasa | Zbigniew | 09:40 | Obłoza | Jacek | |
09:50 | Zwierkowski | Roman | 09:50 | Witkowska | Majka | |
09:50 | Kołodziejczak | Piotr | 09:50 | Witkowski | Bogdan | |
09:50 | Szlachcikowski | Jacek | 09:50 | Górska | Elżbieta | |
09:50 | Kwiatkowski | Ireneusz | 09:50 | Konieczna | Sławomira | |
10:00 | Olszewski | Andrzej | 10:00 | Brzeziński | Waldemar | |
10:00 | Olszewski | Szymon | 10:00 | Jaworski | Arkadiusz | |
10:00 | Majewski | Paweł | 10:00 | Blatkiewicz | Tomek | |
10:00 | Śliwiński | Artur | 10:00 | Konieczny | Marek | |
10:10 | Jankowska | Dorota | 10:10 | Kaliciak | Czesław | |
10:10 | Zwierz | Elżbieta | 10:10 | Blatkiewicz | Krzysztof | |
10:10 | Aloksa - Majewska | Aneta | 10:10 | Wichowski | Bartosz | |
10:10 | Górski | Lesław | 10:10 | Zygalski | Krzysztof | |
10:20 | Wilk | Józef | 10:20 | Śliwiński | Andrzej | |
10:20 | Gugała | Leonard | 10:20 | Majewski | Bartosz | |
10:20 | Morawiak | Janusz | 10:20 | Makarewicz | Marek | |
10:20 | Łopiński | Zbigniew | 10:20 | Makarewicz | Alex | |
10:30 | Stankiewicz | Mirosław | 10:30 | Podlecki | Jan | |
10:30 | Korwin-Piotrowski | Piotr | 10:30 | Piotrowska | Barbara | |
10:30 | Kuriata | Dariusz | 10:30 | Piotrowski | Janusz | |
10:30 | Błoński | Sebastian | 10:30 | Sałuda | Jerzy | |
10:40 | Gwarda | Paweł | 10:40 | Kolasiński | Tristan | |
10:40 | Sać | Kazimierz | 10:40 | Lesiakowski | Michał | |
10:40 | Brzozowski | Andrzej | 10:40 | Roman | Izabela | |
10:40 | Wojnarowski | Adam | 10:40 | Wardyn | Mateusz | |
10:50 | Chojankowski | Tomasz | 10:50 | Roman | Bartosz | |
10:50 | Witt | Marek | 10:50 | Fassero Gamba | Patrik | |
10:50 | Wojtas | Mariusz | 10:50 | Lesiakowski | Piotr, | |
10:50 | Zwierz | Paweł | 10:50 | Kolasiński | Dawid | |
11:00 | Dobrzyński | Jarosław | 11:00 | Konieczny | Mariusz | |
11:00 | Kudelnicki | Roman | 11:00 | Piesik | Robert | |
11:00 | Jacyna-Witt | Małgorzata | 11:00 | Kłosińska | Aldona | |
11:00 | Kłosiński | Janusz | 11:00 | Safanów | Jerzy | |
11:10 | Wiśniewski | Janusz | ||||
11:10 | Przybylski | Rafał | ||||
11:10 | Tutko | Sylwester | ||||
11:10 | Weppner | Thomas |
III Turniej Klubowy Binowo Park | ||
---|---|---|
Binowo Park Golf Club | ||
18 czerwca 2017 r. | ||
Stableford Netto - Mężczyźni i jun. pow. 12 lat HCP 0-12,4 | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | Suma |
1 | Fassero Gamba Patrik Domenico | 37 |
2 | Grzelak Paweł | 36 |
3 | Kudelnicki Roman | 36 |
4 | Góra Marek | 35 |
5 | Boniewski Krzysztof | 35 |
6 | Tutko Sylwester | 33 |
7 | Konieczny Mariusz | 33 |
8 | Gwarda Paweł | 33 |
9 | Śliwiński Artur | 31 |
10 | Korniejczuk Jakub | 31 |
11 | Szlachcikowski Jacek | 31 |
12 | Sykulski Jacek Bogusław | 31 |
13 | Śliwiński Andrzej | 31 |
14 | Kuriata Dariusz | 30 |
15 | Wojtas Mariusz | 28 |
16 | Blatkiewicz Tomasz | 28 |
17 | Sałuda Jerzy | 27 |
18 | Sać Kazimierz | 24 |
19 | Witt Marek | 22 |
20 | Olszewski Andrzej | 20 |
RET | Olszewski Szymon | |
Stableford Netto - Mężczyźni i jun. pow. 12 lat HCP 12,5-24,4 | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | Suma |
1 | Błoński Sebastian | 46 |
2 | Piesik Robert | 43 |
3 | Majewski Paweł | 41 |
4 | Majewski Bartosz | 40 |
5 | Puchacz Paweł | 39 |
6 | Piątkowski Waldemar | 38 |
7 | Makarewicz Marek | 38 |
8 | Morawiak Janusz | 38 |
9 | Górski Piotr | 37 |
10 | Szczeciński Przemysław | 36 |
11 | Wichowski Bartosz | 36 |
12 | Stankiewicz Mirosław | 36 |
13 | Chojankowski Tomasz | 35 |
14 | Kołodziejczak Piotr | 35 |
15 | Smaruj Krzysztof | 35 |
16 | Safanów Jerzy | 33 |
17 | Mazurkiewicz Przemysław | 33 |
18 | Pietraszyński Rafał | 33 |
19 | Wojtkun Krzysztof | 32 |
20 | Konieczny Marek | 32 |
21 | Zwierkowski Roman | 31 |
22 | Hahs Zbigniew | 31 |
23 | Kłosiński Janusz | 31 |
24 | Podlecki Jan | 31 |
25 | Blatkiewicz Krzysztof | 30 |
26 | Kolasa Zbigniew | 29 |
27 | Tomaszczyk Lech | 29 |
28 | Górski Lesław | 29 |
29 | Witkowski Bogdan | 29 |
30 | Kuchciński Piotr | 29 |
31 | Puchacz Piotr | 28 |
32 | Murgrabia Wojciech | 28 |
33 | Obłoza Jacek | 28 |
34 | Pruchniewicz Jan | 28 |
35 | Kłoda Leszek | 26 |
36 | Strzelczyk Marcin | 26 |
37 | Kiedrowski Robert | 25 |
38 | Zwierz Paweł | 25 |
39 | Roman Bartosz | 25 |
40 | Przybylski Rafał | 22 |
41 | Korwin-Piotrowski Piotr | 20 |
42 | Dobrzyński Jarosław | 19 |
Stableford Netto - Mężczyźni i jun. pow. 12 lat HCP 24,5-36 | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | Suma |
1 | Piotrowski Janusz | 36 |
2 | Gugała Leonard | 33 |
3 | Jaworski Arkadiusz | 32 |
4 | Kaliciak Czesław | 32 |
5 | Zygalski Krzysztof | 31 |
6 | Wilk Józef | 29 |
7 | Brzeziński Waldemar | 28 |
8 | Kwiatkowski Ireneusz | 28 |
9 | Brzozowski Andrzej | 26 |
10 | Wojnarowski Adam | 22 |
Stableford Netto - Kobiet, mężczyzn i jun. pow. 12 lat HCP 37-54 | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | Suma |
1 | Weppner Thomas | 47 |
2 | Witkowska Majka | 39 |
3 | Kolasiński Dawid | 29 |
4 | Iżykowski Jacek | 28 |
5 | Lesiakowski Michał | 27 |
Stableford Netto - Kobiety | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | Suma |
1 | Jankowska Dorota | 37 |
2 | Hahs Elżbieta | 36 |
3 | Kłosińska Aldona | 35 |
4 | Roman Izabela | 35 |
5 | Jacyna - Witt Małgorzata | 33 |
6 | Ostrowska Agnieszka | 32 |
7 | Strzelczyk Małgorzata | 32 |
8 | Aloksa-Majewska Aneta | 31 |
9 | Górska Elżbieta | 28 |
10 | Zwierz Elżbieta | 26 |
11 | Wojdyr Krystyna | 26 |
12 | Konieczna Sławomira | 25 |
13 | Piotrowska Barbara | 25 |
14 | Karpowicz Elżbieta | 21 |
15 | Mazurkiewicz Monika | 18 |
Stableford netto - juniorzy do 12 lat | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | Suma |
1 | Kolasiński Tristan | 37 |
2 | Makarewicz Alex | 24 |
3 | Lesiakowski Piotr | 20 |
Stableford Brutto - Brutto Mężczyzn | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | Suma |
1 | Boniewski Krzysztof | 31 |
2 | Góra Marek | 30 |
3 | Fassero Gamba Patrik Domenico | 30 |
4 | Grzelak Paweł | 29 |
5 | Kudelnicki Roman | 29 |
6 | Konieczny Mariusz | 28 |
7 | Piesik Robert | 28 |
8 | Puchacz Paweł | 25 |
9 | Majewski Bartosz | 25 |
10 | Błoński Sebastian | 24 |
11 | Tutko Sylwester | 24 |
12 | Sykulski Jacek Bogusław | 24 |
13 | Gwarda Paweł | 24 |
14 | Śliwiński Andrzej | 24 |
15 | Śliwiński Artur | 23 |
16 | Górski Piotr | 23 |
17 | Majewski Paweł | 23 |
18 | Kołodziejczak Piotr | 23 |
19 | Kuriata Dariusz | 23 |
20 | Korniejczuk Jakub | 22 |
21 | Szlachcikowski Jacek | 21 |
22 | Szczeciński Przemysław | 21 |
23 | Wojtkun Krzysztof | 21 |
24 | Blatkiewicz Tomasz | 21 |
25 | Safanów Jerzy | 20 |
26 | Wichowski Bartosz | 20 |
27 | Stankiewicz Mirosław | 20 |
28 | Wojtas Mariusz | 20 |
29 | Mazurkiewicz Przemysław | 20 |
30 | Kolasiński Tristan | 20 |
31 | Konieczny Marek | 20 |
32 | Blatkiewicz Krzysztof | 19 |
33 | Morawiak Janusz | 19 |
34 | Sałuda Jerzy | 19 |
35 | Piątkowski Waldemar | 18 |
36 | Makarewicz Marek | 18 |
37 | Kuchciński Piotr | 18 |
38 | Puchacz Piotr | 17 |
39 | Górski Lesław | 17 |
40 | Murgrabia Wojciech | 17 |
41 | Strzelczyk Marcin | 17 |
42 | Sać Kazimierz | 16 |
43 | Witkowski Bogdan | 16 |
44 | Smaruj Krzysztof | 16 |
45 | Podlecki Jan | 16 |
46 | Pruchniewicz Jan | 16 |
47 | Tomaszczyk Lech | 15 |
48 | Chojankowski Tomasz | 15 |
49 | Witt Marek | 15 |
50 | Kłosiński Janusz | 15 |
51 | Piotrowski Janusz | 15 |
52 | Obłoza Jacek | 14 |
53 | Roman Bartosz | 14 |
54 | Jaworski Arkadiusz | 13 |
55 | Kaliciak Czesław | 13 |
56 | Zwierkowski Roman | 13 |
57 | Hahs Zbigniew | 13 |
58 | Kolasa Zbigniew | 12 |
59 | Nadolski Andrzej | 12 |
60 | Zwierz Paweł | 12 |
61 | Olszewski Andrzej | 11 |
62 | Przybylski Rafał | 10 |
63 | Gugała Leonard | 10 |
64 | Kiedrowski Robert | 10 |
65 | Zygalski Krzysztof | 10 |
66 | Wilk Józef | 10 |
67 | Korwin-Piotrowski Piotr | 10 |
68 | Pietraszyński Rafał | 10 |
69 | Brzozowski Andrzej | 9 |
70 | Kwiatkowski Ireneusz | 9 |
71 | Kłoda Leszek | 8 |
72 | Lesiakowski Piotr | 8 |
73 | Dobrzyński Jarosław | 8 |
74 | Kwiatkowski Mirosław | 8 |
75 | Brzeziński Waldemar | 7 |
76 | Makarewicz Alex | 4 |
77 | Wojnarowski Adam | 4 |
78 | Iżykowski Jacek | 4 |
79 | Kolasiński Dawid | 3 |
80 | Weppner Thomas | 3 |
81 | Lesiakowski Michał | 3 |
RET | Olszewski Szymon | |
Stableford Brutto - Brutto Kobiet | ||
Pozycja | Nazwisko i imię | Suma |
1 | Jankowska Dorota | 27 |
2 | Jacyna - Witt Małgorzata | 23 |
3 | Górska Elżbieta | 19 |
4 | Ostrowska Agnieszka | 18 |
5 | Roman Izabela | 18 |
6 | Strzelczyk Małgorzata | 16 |
7 | Aloksa-Majewska Aneta | 14 |
8 | Konieczna Sławomira | 14 |
9 | Kuchcińska Teresa | 13 |
10 | Wojdyr Krystyna | 11 |
11 | Zwierz Elżbieta | 10 |
12 | Hahs Elżbieta | 9 |
13 | Witkowska Majka | 8 |
14 | Kłosińska Aldona | 8 |
15 | Mazurkiewicz Monika | 5 |
16 | Karpowicz Elżbieta | 4 |
17 | Piotrowska Barbara | 4 |
Brak szczegółów
Data od | 18-06-2017 |
Data do | 18-06-2017 |
Rejestracja od | 17-01-2017 |
Rejestracja do | 16-06-2017 |
Załącznik | Regulamin oglny Turniejw rozgrywanych na polu golfowym Binowo Park.pdf |