bpitour

Binowo Park
Invitational Tour


5 turniejów sesji zasadniczej zakończone finałem!
· Binowo Park Golf Club · Szczecin


HAHS AMC Dom Lekarski DR Hamera Athena Med Green Felix

Zapraszamy na nowy cykl turniejów golfowych, gdzie rozegranych zostanie pięć turniejów sesji zasadniczej a na zakończonie 6 turniej który bedzie finałem! Do klasyfikacji końcowej liczone będzie: 50% z sumy 3 najlepszych wyników STB z turniejów sesji zasadniczej + podwojone punkty STB z finału. Dodatkowo dla osób aktywnych zawodowo, które nie mogą grać w środę lub czwartek Komitet Turniejowy zezwala na rozegranie rundy w sobotę lub niedzielę poprzedzającą daną rundę sesji zasadniczej po uprzednim zgłoszeniu i uzyskaniu zezwolenia.

Zawodnicy dobierają się we flighty minimum 3 osobowe lub zgłaszają w recepcji klubu chęć udziału w rywalizacji podając przewidywaną godzinę startu. Start od godziny 08:00 do 17:00 na zasadzie ogólnej dostępności miejsc. Konieczne jest zarejestrowanie się do rywalizacji przed jego rozpoczęciem w recepcji klubu.

Opłata 30 zł dla członków, 120 zł dla pozostałych. W opłacie zawarty poczęstunek po 9 dołkach.
4 grupy hcp połączone kobiet, mężczyzn, juniorów
Stableford netto
Nagrody dla zdobywców pierwszych miejsc w poszczególnych turniejach sesji zasadniczej oraz dla pierwszej trójki w finale

Harmonogram

7/8 października - HAHS Centrum HAHS Invitational Tour 1

14/15 października - AMC Art Medical Center Invitational Tour 2

21/22 października - Dom Lekarski Invitational Tour 3

28/29 października - Dr Hamera Invitational Tour 4

4/5 listopada - Athena Med Invitational Tour 5

11 listopada - Finał Binowo Park Invitational Tour Presented by Green Felix – Turniej Niepodległości

Centrum HAHS Invitational Tour

HAHS Turniejowi patronuje Centrum Diagnostyki Medycznej HAHS zabarwiony będzie kolorem RÓŻOWYM!

Jak co roku Centrum HAHS w październiku w sposób szczególny zachęca Panie do zadbania o siebie i zbadania... swoich piersi. W ramach akcji RÓŻOWA WSTĄŻKA w Centrum HAHS na ul. Felczaka 10 w Szczecinie można wykonać cyfrową Mammografię i USG Piersi z 15% rabatem. Dla zwycięzców turnieju Centrum HAHS przewidziało RÓŻOWE NAGRODY – VOUCHERY NA BADANIA PIERSI.

Panowie, to także dla Was doskonała okazja, by zrobić COŚ pozytywnego dla zdrowia swojej Żony, Partnerki, Mamy, Babci. Biorąc udział w turnieju gracie o nagrody ważne dla ich zdrowia :)

W październiku zatem warto polubić róż, warto pokazywać, promować i dumnie nosić różowy gadżet, aby wspierać akcję RÓŻOWA WSTĄŻKA! Zachęcamy do tego, by na turniej, któremu patronuje Centrum HAHS przyozdobić swój strój w róż, by upowszechniać ideę profilaktyki dotyczącej RAKA PIERSI.

Chętne Panie zapraszamy do:

HAHS


MAMMOGRAFIĘ można wykonać:
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00
w soboty (10.10 i 24.10) w godz. 9:00-13:00

Na USG PIERSI można umówić się:
telefonicznie: 91 422 06 49
e-mailowo: rejestracja@hahs-lekarze.pl

AMC Art Medical Center Invitational Tour

AMC W DNIACH 14-15 PAŹDZIERNIKA PATRONEM TURNIEJU INVITATIONAL TOUR 2 JEST PRYWATNE
CENTRUM MEDYCZNE AMC ART MEDICAL CENTER.

Duży wybór specjalizacji w AMC Art Medical Center, pomaga kompleksowo spełniać marzenia i oczekiwania pacjentów. Jesteśmy certyfikowanym szpitalem, stosującym najwyższe standardy medyczne, posiadamy wysokiej jakości sprzęt medyczny, ponad 1400 m2 powierzchni medycznej, 2 pełno profilowe sale operacyjne, salę wybudzeń, a naszym Pacjentom zapewniamy całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską.

Dzięki współpracy z wysokiej klasy specjalistami, oferujemy zabiegi operacyjne z zakresu:
chirurgii plastycznej
chirurgii ogólnej
ortopedii
laryngologii
ginekologii
ginekologii estetycznej

Zapraszamy także na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC dba o bezpieczeństwo Pacjentów i stara się spełniać ich indywidualne oczekiwania. Pamiętaj, że jesień to świetny czas, żeby o siebie zadbać i przygotować ciało na następny sezon, dlatego zapraszamy serdecznie na konsultacje. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii Turnieju oraz dla zwycięzcy konkursu dodatkowego, AMC przewidziało nagrody.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

AMCAMC Art Medical Center
ul. M. Langiewicza 28/U1; Szczecin
Tel: +48 91 820 20 20
Kom: +48 797 702 401
www.artmedicalcenter.eu
e-mail: amc@artmedicalcenter.eu

Dom Lekarski Invitational Tour

PATRONEM TURNIEJU W DNIACH 21-22 PAŹDZIERNIKA JEST DOM LEKARSKI CENTRUM MEDYCZNE.

Dom Lekarski Dom Lekarski S.A. to jeden z wiodących operatorów medycznych w województwie zachodniopomorskim. Misją firmy już od 20 lat jest świadczenie w sposób kompleksowy i innowacyjny najwyższej jakości usług medycznych w zakresie:

konsultacje specjalistyczne
badania diagnostyczne
zabiegi operacyjne
rehabilitacja w rozumieniu powrotu pacjentów do zdrowia i pełnej sprawności.

Istotą naszej działalności jest zapewnienie Pacjentom dostępu do szerokiej kadry specjalistów dla dzieci i dorosłych w nowocześnie wyposażonych ośrodkach ambulatoryjnych i szpitalnych. Doświadczeni lekarze, nowoczesne techniki operacyjne oraz sprzęt medyczny, a przede wszystkim serdeczne i indywidualne podejście do Pacjenta, są u nas standardem. Dom Lekarski to obecnie 5 ośrodków zlokalizowanych na Lewobrzeżu i Prawobrzeżu Szczecina:

Centrum Medyczne w GH Turzyn, al. Boh. Warszawy 42
Centrum Medyczne z Oddziałem Szpitalnym w Piastów Office Center, al. Piastów 30
Centrum Medyczne w Outlet Park, ul. A. Struga 42
Centrum Medyczne przy ul. Rydla 37 (NFZ)
Specjalistyczny Ośrodek Zabiegowy przy ul. Gombrowicza 23

W Domu Lekarskim wierzymy, że zdrowie i dobra kondycja fizyczna są ściśle ze sobą powiązane, o czym świadczą nasze małoinwazyjne i nowoczesne metody leczenia i rehabilitacji sportowców. U nas nie tylko odzyskasz sprawność i zdrowie, lecz także pewność siebie i radość życia dzięki zabiegom kosmetycznym, z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.
Zapraszamy do przychodni Dom Lekarski!

Dom Lekarski Dom Lekarski S.A.
ul. Rydla 37, 70-783 Szczecin
tel. 91 469 22 82
www.domlekarski.pl
https://www.facebook.com/DomLekarski/
https://www.instagram.com/domlekarski/

Dr Hamera Invitational Tour

PATRONEM TURNIEJU W DNIACH 28-29 PAŹDZIERNIKA JEST GABINET DR HAMERA
Dr Hamera
Dr n. med. Tomasz Hamera specjalista chirurgii ogólnej, flebolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem chorób żył oraz medycyną estetyczną.

Wspólnie z Domem Lekarskim stworzył Instytut Flebologii, którego celem jest profilaktyka i leczenie niewydolności żylnej z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod terapeutycznych.Zakres najważniejszych usług:

konsultacje flebologiczne z badaniem USG Doppler naczyń żylnych
skleroterapia - zamykanie drobnych naczyń żylnych przy pomocy iniekcji
laserowe usuwanie naczynek twarzy oraz kończyn dolnych
małoinwazyjnej zabiegi operacyjne w leczeniu niewydolności żylnej - metody Venaseal (klej wewnątrzżylny) oraz Venefit Closure Fast (fale radiowe)
zabiegi odmładzające, upiększające i rewitalizujące dla kobiet oraz mężczyzn
korekta powiek przy pomocy plazmy

Zapraszamy do gabinetu DR HAMERA

Dr Hamera Storrady-Świętosławy 1c / 6 piętro
71-602 Szczecin
Tel. +48 882 501 882 (godz. 10-16)
Mail: rejestracja@drhamera.pl
www.drhamera.pl

Athena Med Invitational Tour

PATRONEM TURNIEJU W DNIACH 4-5 LISTOPADA JEST KLINIKA ATHENA MED
athenamed
Dostarczamy Pełną Opiekę Lekarską. Zapewniamy szeroki wachlarz usług lekarskich, aby każda osoba miała możliwość uzyskać pomoc medyczną. Dbałość o szczegóły, różnorodność, wykwalifikowana kadra oraz dostęp do nowoczesnej technologii są wyznacznikiem naszej kliniki. Troska o dobro pacjenta, różnorodność specjalizacji, wykwalifikowana kadra oraz dostęp do nowoczesnej technologii są wyznacznikiem naszej kliniki. Wszyscy dzielimy się doświadczeniem w Athena Med. Dajemy z siebie wszystko aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę.

athenamed


Oferujemy:

szeroki wachlarz konsultacji lekarzy specjalistów
konsultacje psychologa
konsultacje seksuologa
konsultacje dietetyka
małe zabiegi dermatologiczne, ortopedyczne i chirurgiczne
badania USG
badania USG Doppler
echokardiografia serca (echo serca)
EKG serca
Holter EKG
Holter ciśnieniowy

Zapraszamy do Kliniki Athena Med

athenamed Henryka Pobożnego 14/2
70-507 Szczecin
Tel. +48 508 109 530
Mail: klinika@athenamed.pl
www.athenamed.pl

REGULAMIN TURNIEJU

Uprawnieni do gry
Amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited: zawodnicy z aktualną, na dzień rejestracji do turnieju, kartą handicapową (HCP) Polskiego Związku Golfa (PZG). Maksymalny handicap – 45. Wyższy handicap będzie redukowany do 45. ek uczestników to 21 lat.

Format gry
Stableford netto - 18 dołków, w trakcie rozgrywania rundy obowiązuje reguła par +5, co oznacza, że zawodnik może podnieść piłkę podczas rozgrywki na danym dołku, jeżeli ilość jego uderzeń w trakcie rozgrywania dołka równa jest sumie par dołka plus pięć uderzeń, jednocześnie gracz „skreśla” dołek.

Turniej rozgrywany zgodnie z Ogólnoświatowym Systemem Handicapowym (WHS). Zgodnie z systemem WHS Komitet ustala wartość Handicapu na 100% (dot. wszystkich grup Handicapowch).

Tees
Kobiety - czerwone
Mężczyźni - żółte

Reguły:
Turniej rozgrywany jest zgodnie z Regułami Gry w Golfa zatwierdzonymi przez R&A Rules Limited oraz według Reguł Lokalnych klubu Binowo Park Golf Club, zatwierdzonych przez Komitet Turnieju.

Rejestracja
zgłoszenie do turnieju zasadniczego przyjmowane jest mailowo lub telefonicznie w Binowo Park Golf Club i musi nastąpić przed rozpoczęciem gry; info@binowopark.pl, tel. 91 404 15 33.

Zgłoszenia do rundy finałowej przyjmowane jest wyłącznie w recepcji Binowo Park najpóźniej na dzień przed rozegraniem finału. O zakwalifikowaniu się do rundy finałowej decyduje kolejność zgłoszeń, ogłoszenie listy startowej do rundy finałowej nastąpi do godz. 18:00 w dniu poprzedzającym rundę.

Opłata
Turnieje zasadnicze:
• członkowie klubu Binowo Park Golf Club z pola 18-dołkowego: 30 zł
• pozostali gracze: 120 zł ( środa - czwartek), 150 pln (sobota-niedziala)
Turniej finałowy:
• członkowie klubu Binowo Park Golf Club z pola 18-dołkowego i z pola 9-dołkowego: 90 zł,
• pozostali gracze: green fee ligowe 190 zł

Klasyfikacje i nagrody
kobiety, mężczyźni i juniorzy z HCP<=12
kobiety, mężczyźni i juniorzy z HCP 12,1-24
kobiety, mężczyźni i juniorzy z HCP 24,1 – 36,0
kobiety, mężczyźni i juniorzy z HCP 36,1 – 54

Podczas rundy finałowej dodatkowo odbędą się konkursy:
„Longest Drive” - kobiet;
„Longest Drive” - mężczyzn;
„Nearest to the Pin”.

REJESTRACJA

Zgłoszenie do turnieju zasadniczego przyjmowane jest mailowo lub telefonicznie w Binowo Park Golf Club i musi nastąpić przed rozpoczęciem gry; info@binowopark.pl, tel. 91 404 15 33.

Zgłoszenia do rundy finałowej przyjmowane jest wyłącznie w recepcji Binowo Park najpóźniej na dzień przed rozegraniem finału. O zakwalifikowaniu się do rundy finałowej decyduje kolejność zgłoszeń, ogłoszenie listy startowej do rundy finałowej nastąpi do godz. 18:00 w dniu poprzedzającym rundę.

Binowo Park Golf Club
48 784 655 058
info@binowopark.pl

Wyniki Binowo Park Invitational Tour 2020

SERIA ZASADNICZA:
7/8 października - HAHS Centrum HAHS Invitational Tour 1 - WYNIKI
14/15 października - AMC Art Medical Center Invitational Tour 2 WYNIKI
21/22 października - Dom Lekarski Invitational Tour 3 WYNIKI
28/29 października - Dr Hamera Invitational Tour 4 WYNIKI
4/5 listopada - Athena Med Invitational Tour 5 WYNIKI
11 listopada - Finał Binowo Park Invitational Tour Presented by Green Felix – Turniej Niepodległości WYNIKI

LIGA Binowo Park Invitational Tour 2020
Końcowa klasyfikacja
50% sumy 3 najlepszych wyników STB z turniejów sesji zasadniczej + podwojone punkty STB z finału:
WYNIKIKONTAKT

Binowo Park Golf Club
Binowo 62
74-106 Stare Czarnowo
48 91 4041533
info@binowopark.pl