bpitour

Binowo Park
Invitational Tour


6 turniejów sesji zasadniczej zakończone finałem!
· Binowo Park Golf Club · Szczecin


Koryzna Clinic Dermozon Dr Hamera HAHS pietrzak Morawiak

Zapraszamy na cykl turniejów golfowych, gdzie rozegranych zostanie sześć turniejów sesji zasadniczej, a na zakończenie 7 turniej FINAŁOWY!
Do klasyfikacji końcowej liczone będzie: 50% z sumy 3 najlepszych wyników STB z turniejów sesji zasadniczej + podwojone punkty STB z finału.

Opłata 90 zł dla członków,
Opłata 190 zł dla członków klubu Binowo Park z pola 9 dołkowego,
Opłata 220 zł dla członków ABGC, Modry Las oraz Kamień,
Opłata 250 zł dla pozostałych graczy.
3 grupy hcp połączone kobiet, mężczyzn, juniorów
Stableford netto
Nagrody dla zdobywców pierwszych miejsc w poszczególnych turniejach sesji zasadniczej oraz dla pierwszej trójki w finale

Harmonogram

30 września - Koryzna Clinic Invitational Tour 1

07 października - Dermozon Invitational Tour 2

14 października - Dr Hamera Invitational Tour 3

21 października - Centrum HAHS Invitational Tour 4

28 października - Kancelaria P&P Przemysław Pietrzak Invitational Tour 5

05 listopada - Morawiak/Frąckiewicz Ubezpieczenia/Avior Finansne Invitational Tour 6

19 listopada - Finał Binowo Park Invitational Tour 7

Koryzna Clinic Invitational Tour

koryzna DNIA 30 WRZEŚNIA PATRONEM TURNIEJU INVITATIONAL TOUR 1 JEST
KORYZNA CLINIC IMPLANTOLOGIA I STOMATOLOGIA.

Stawiamy na innowacyjność

Aby podnieść jakość oferowanych usług oraz dbając o Państwa komfort podczas zabiegów stomatologicznych i implantologicznych Koryzna Clinic posiada na wyposażeniu laser erbowo-yagowy, który jest obecnie najnowocześniejszym sprzętem wykorzystywanym w stomatologii.

Jesteśmy przekonani, że wysoki poziom innowacyjności jakim może pochwalić się Koryzna Clinic zmniejszy Państwa niepokój przed wizytą w Naszym gabinecie, a Państwo po zakończonym leczeniu będą mogli pochwalić się pięknym zdrowym uśmiechem.

Gabinet stomatologiczny

W ramach wsparcia świadczonego przez gabinet stomatologiczny w Koryzna Clinic możliwe jest skorzystanie z pomocy chirurga szczękowego lub implantologa. Możliwe jest również leczenie kanałowe oraz wypełnianie ubytków – także widocznych ukruszeń, które wpływają na m.in. estetykę uśmiechu. Dodatkowo, z świadczonego wsparcia mogą skorzystać także osoby, które mają problemy związane z nadwrażliwością zębów lub krwawieniem dziąseł.

Usługi stomatologiczne

W ramach wsparcia świadczonego przez nasz gabinet dorosłym i dzieciom, możliwe jest skorzystanie zarówno z pomocy stomatologicznej, jak i chirurgicznej, która umożliwi zabiegi związane z leczeniem kanałowym lub chorobami czy zmianami na dziąsłach. Dodatkowo, możliwa jest wizyta u protetyka, który może dobrać odpowiednią protezę, a także u lekarza, który może zaplanować leczenie związane z regeneracją kości.

Sprzęt w Koryzna Clinic

Gabinet to miejsce, gdzie Pacjenci mogą skorzystać ze wsparcia świadczonego zarówno przez stomatologa, implantologa oraz protetyka. Pomoc świadczona jest również w godzinach popołudniowych, dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać ze wsparcia i umówić się na zabieg po pracy lub lekcjach w szkole. Pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej pomocy – świadczone wsparcie obejmuje zarówno leczenie, jak i wstawianie implantów oraz ewentualne zabiegi kosmetyczne.

Nasz gabinet stomatologiczny mieści się w samym sercu Szczecina, na Starówce przy ulicy Siennej 4/1.
Zapraszamy serdecznie!!

AMCKORYZNA CLINIC
Gabinet Stomatologii i Implantologi
ul. Sienna 4/1; Szczecin
Tel: +48 91 812 15 41
Kom: +48 607 236 896
www.koryznaclinic.com
e-mail: gabinet@koryznaclinic.com


Dermozon Invitational Tour

Dermozon Firma - Bioélixire

Jesteśmy polską marką produkującą kosmetyki do włosów i skóry opracowywane z myślą o naturalnej, skutecznej pielęgnacji. Korzystamy z tego, co oferuje nam natura, nie wahamy się prosić o pomoc specjalistów, troszczymy się o najwyższą jakość produktów i chcemy promować nowoczesne – i przede wszystkim świadome – podejście do dbania o siebie. Piękny wygląd to w dużej mierze zasługa doskonałej kondycji włosów i skóry. Dzięki naszym propozycjom jej utrzymanie przestaje być wyzwaniem.


CO CENIMY NAJBARDZIEJ?
Świadomą pielęgnację

Wiemy doskonale, że każdy składnik naszych kosmetyków ma wpływ na włosy i skórę, dlatego dobieramy je bardzo starannie. Nie stosujemy szkodliwych substancji chemicznych, wybieramy naturalne substancje aktywne będące źródłem łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i wielu innych mikro- i makroelementów. Linie produktów opracowujemy w taki sposób, by działanie poszczególnych preparatów perfekcyjnie się uzupełniało. Chcemy udowodnić, że świadoma pielęgnacja włosów i skóry głowy w zgodzie z naturalną równowagą PEH wcale nie musi być trudna – wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie kosmetyki!

Współpracę ze specjalistami i nowoczesne rozwiązania​

Nie pozostawiamy nic przypadkowi. Formuły wszystkich produktów Bioelixire opracowywane są we współpracy ze specjalistami: trychologami i dermatologami w zgodzie z najwyższymi światowymi standardami, które mają na celu ochronę zdrowia konsumentów. Skład suplementu z serii „Gęste Włosy” został ponadto pozytywnie zaopiniowany przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W czasie produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie kosmetyczne – wszystko w trosce o to, by nasze produkty były w pełni bezpieczne dla skóry i włosów.

Wysoką jakość​

W tej kwestii nie idziemy na kompromisy. Nasze produkty są stale udoskonalane, by jak najlepiej spełniały oczekiwania klientów. Wszystkie kosmetyki posiadają oznaczenie „cruelty free”, nie dodajemy do nich szkodliwych substancji – ich formuły są wolne od parabenów – i nie wywołują podrażnień. W naszej ofercie znajdziesz szampony pozbawione SLS-ów, które delikatnie myją i pielęgnują skórę oraz włosy. Niektóre linie są w pełni wegańskie – otrzymaliśmy certyfikaty Stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa, European Quality For Vegan i ISO 22716.

Doceniamy moc naturalnych składników!​

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele cennych właściwości mają składniki pochodzące z natury – i umiemy to wykorzystać. Składy niektórych produktów są aż w 99% naturalne! W naszych kosmetykach znajdziesz substancje aktywne będące bogatym źródłem witamin A, C, D, E, F i z grupy B (w tym biotyny, niacyny i panthenolu), minerałów (m.in. żelaza, cynku, miedzi, siarki, magnezu, potasu, selenu), antyoksydantów, roślinnych fitozwiązków, nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, a także wielu innych wartościowych mikroelementów. Są one niezbędne do tego, by Twoje włosy były piękne, zdrowe, mocne, zachwycały blaskiem, jedwabistą gładkością i cudowną miękkością.

Poczuj się pięknie…
w zgodzie z naturą

Dbanie o urodę to przede wszystkim poszukiwanie równowagi między pięknem a zdrowiem. Wygląd skóry i włosów jest odzwierciedleniem kondycji całego organizmu, a także tego, jak podchodzisz do codziennej pielęgnacji. Każdy człowiek jest inny, zmaga się z innymi problemami, ma inne oczekiwania – dlatego opracowaliśmy produkty dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. Pomagamy Ci podkreślić naturalne piękno włosów i skóry, a tym samym – poprawić samopoczucie!

AMCBioélixire
A: ul. Wejherowska 24
60-446 Poznań
E: biuro@bioelixire.com
T: +48 669 444 885
www: bioelixire.com


Dr Hamera Invitational Tour

Dr Hamera Dr Hamera Invitational Tour

Dr n. med. Tomasz Hamera, specjalista chirurgii ogólnej, certyfikowany flebolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, trener Restylane.


Jestem członkiem?
Towarzystwa Chirurgów Polskich,
Polskiego Towarzystwa Flebologicznego,
Europejskiego Forum Żylnego (European Venous Forum),
Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,
Międzynarodowego Towarzystwa Lipolizoterapii i Międzynarodowej Sieci Lekarzy wykonujących Lipolizę i Zabiegi Medycyny Estetycznej.


Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego – rocznik 1997. W 2005 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej, a w 2007 tytuł doktora nauk medycznych (tematyka flebologiczna).

Chirurgiczne doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej oraz Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz w państwowych i prywatnych ośrodkach chirurgicznych w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Jest autorem i współautorem ponad 30 publikacji jak również wystąpień o tematyce chirurgicznej. Przez 8 lat pracował jako asystent w jednym z wiodących ośrodków w Polsce zajmujących się chirurgią plastyczną i estetyczną. Chirurgią ogólną, a w szczególności leczeniem chorób żył czyli flebologią – zajmuje się zawodowo od ponad 20 lat. Od 2014 wykonuje najwiecej zabiegów w Polsce metodą termoablacji radiowej Closure Fast oraz kleju wewnątrzżylnego Venaseal.

Poza flebologią pasjonuje się medycyną estetyczną, którą praktykuje od ponad 15 lat. Od 2 lat trener Restylane. Prowadzi liczne szkolenia dla lekarzy z zakresu zaawansowanych technik zabiegowych w medycynie estetycznej. Wiedzę zawodową poszerza uczestnicząc w światowych sympozjach w różnych krajach europejskich oraz USA. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Europejskiego Forum Żylnego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

AMC
Dr Hamera
A: Storrady-Świętosławy 1c / 6 piętro
71-602 Szczecin
E: rejestracja@drhamera.pl
T: +48 882 501 882
www: drhamera.pl


Centrum HAHS Invitational Tour

W Centrum Diagnostyki Medycznej HAHS oferujemy przeprowadzenie kompleksowych badań diagnostycznych oraz uzyskanie specjalistycznych konsultacji u lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Pacjenci cenią nasze Centrum za profesjonalną opiekę medyczną, którą zapewniamy w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt.

W Centrum HAHS oferujemy:
Dokładną analizę stanu zdrowia
Sprawny przebieg wizyty
Dogodne terminy

Lekarze pracujący w Centrum HAHS to doświadczeni i cenieni specjaliści z wielu dziedzin medycyny. Wielu z nich swoje umiejętności zawodowe rozwija także w pracy klinicznej.
Dbamy nie tylko o zdrowie, ale także o czas naszych pacjentów. Wizyty u lekarzy są planowane na konkretne godziny, badania diagnostyczne przeprowadzane są płynnie.
Kompetentny i miły personel troszczy się również o dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów.


HAHS

Kancelaria P&P Przemysław Pietrzak Invitational Tour

PATRONEM TURNIEJU w dniu 28 Października jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego P&P Przemysław Pietrzak
pietrzak
Kancelaria Doradztwa Podatkowego P&P Tax and Finance jest nowoczesną firmą księgowo-rachunkową skupiającą specjalistów z dziedziny ekonomicznej obsługi podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowości, rozliczeń podatkowych oraz zarządzania finansami podmiotów gospodarczych.
Dysponujemy dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia ewidencji księgowo-rachunkowych jednostek gospodarczych oraz dokonywania rozliczeń podatkowych przedsiębiorstw o zróżnicowanej formie prawnej i organizacyjnej.
Ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, gwarantowaną obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Certyfikaty Rzetelnego Biura Rachunkowego w latach 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 wydane przez Centrum informacji Księgowej.

Zapraszamy do Kancelarii Doradztwa Podatkowego P&P

ul. Wielkopolska 27 lok. 1
70-451 Szczecin
tel. (+48) 91 333 73 83
tel. (+48) 600 035 242
Mail: biuro@kancelariapietrzak.pl
kancelariapietrzak.pl

REGULAMIN TURNIEJU

Uprawnieni do gry
Amatorzy wg definicji zawartych w Regułach Golfa R&A Rules Limited: zawodnicy z aktualną, na dzień rejestracji do turnieju, kartą handicapową (HCP) Polskiego Związku Golfa (PZG). Maksymalny handicap – 36. Wyższy handicap będzie redukowany do 36.

Format gry
Stableford netto - 18 dołków, w trakcie rozgrywania rundy obowiązuje reguła par +5, co oznacza, że zawodnik może podnieść piłkę podczas rozgrywki na danym dołku, jeżeli ilość jego uderzeń w trakcie rozgrywania dołka równa jest sumie par dołka plus pięć uderzeń, jednocześnie gracz „skreśla” dołek.

Turniej rozgrywany zgodnie z Ogólnoświatowym Systemem Handicapowym (WHS). Zgodnie z systemem WHS Komitet ustala wartość Handicapu na 100% (dot. wszystkich grup Handicapowch).

Tees
Kobiety - czerwone
Mężczyźni - żółte
Master Seniorzy - niebieskie

Reguły:
Turniej rozgrywany jest zgodnie z Regułami Gry w Golfa zatwierdzonymi przez R&A Rules Limited oraz według Reguł Lokalnych klubu Binowo Park Golf Club, zatwierdzonych przez Komitet Turnieju.

Rejestracja
Na stronie Turniejowej lub na Polski.Golf w zakładce turnieje do godziny 14 dnia poprzedzającego turniej.

Opłata
Turnieje zasadnicze:
• członkowie klubu Binowo Park Golf Club z pola 18-dołkowego: 90 zł
• członkowie klubu Binowo Park Golf Club z pola 9-dołkowego: 190 zł
• członkowie klubu ABGC, ML, Kamień : 220 zł
• pozostali gracze: 250 zł
Turniej finałowy:
• członkowie klubu Binowo Park Golf Club z pola 18-dołkowego: 120 zł
• członkowie klubu Binowo Park Golf Club z pola 9-dołkowego: 250 zł
• członkowie klubu ABGC, ML, Kamień : 280 zł
• pozostali gracze: 320 zł

Klasyfikacje i nagrody
kobiety, mężczyźni i juniorzy z HCP<=12
kobiety, mężczyźni i juniorzy z HCP 12,1-24
kobiety, mężczyźni i juniorzy z HCP 24,1-36

Podczas rundy finałowej dodatkowo odbędą się konkursy:
„Longest Drive” - kobiet;
„Longest Drive” - mężczyzn;
„Nearest to the Pin”.

REJESTRACJA

30 września - Koryzna Clinic Invitational Tour 1 WYNIKI

07 października - DERMOZON Invitational Tour 2 WYNIKI

14 października - DR Hamera Invitational Tour 3 WYNIKI

21 października - HAHS Centrum HAHS Invitational Tour 4 WYNIKI

28 października - Kancelaria P&P Przemysław Pietrzak Invitational Tour 5 WYNIKI

05 Listopada - Morawiak/Frąckiewicz Ubezpieczenia/Avior Finansne Invitational Tour 6 WYNIKI

11 listopada - Finał Binowo Park Invitational Tour WYNIKI

Wyniki Binowo Park Invitational Tour 2023

30 września - Koryzna Clinic Invitational Tour 1 WYNIKI

7 października - DERMOZON Invitational Tour 2 WYNIKI

29 października - DR Hamera Invitational Tour 3 WYNIKI

09 października - HAHS Centrum HAHS Invitational Tour 4 WYNIKI

23 października - Kancelaria P&P Przemysław Pietrzak Invitational Tour 5 WYNIKI

06 listopada - Morawiak/Frąckiewicz Ubezpieczenia/Avior Finansne Invitational Tour 5 WYNIKI

11 listopada - Finał Binowo Park Invitational Tour WYNIKILIGA Binowo Park Invitational Tour 2023
Końcowa klasyfikacja
50% sumy 3 najlepszych wyników STB z turniejów sesji zasadniczej + podwojone punkty STB z finału:
WYNIKI LIGI

KONTAKT

Binowo Park Golf Club
Binowo 62
74-106 Stare Czarnowo
784 655 058
info@binowopark.pl