Pola Golfowe: niedostępne do gry | Driving Range: dostępny | Golf carts: niedostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

Otwarte Mistrzostwa Klubu Juniorów

Regulamin turnieju

Data
23 września 2018r.

Harmonogram
10:30 – start Juniorów grających 18-ście dołków
12:30 – start Juniorów grających na 9-ciu dołkach (młodsi niż 10 lat, bez HCP)
15:30 – Lunch
16:00 – start turnieju Drive, Chip & Putt
17:30 - ceremonia wręczenia nagród
Opłata wpisowa
40 pln juniorzy BPGC
120 juniorzy pozostali
Opłata zawiera posiłek !

Tees
Juniorzy urodzeni przed 2006 rokiem - żółte
Juniorzy urodzeni w 2006 i 2007 roku - czerwone
Juniorki urodzone przed 2006 rokiem - czerwone
Dzieci urodzone w 2006 roku lub później - pomarańczowe
Juniorzy i Juniorki nieposiadający hcp – niebieskie

Format
Stableford brutto i netto

Juniorzy i Juniorki z oficjalny hcp do 36 – 18 dołków
Juniorzy i Juniorki z oficjalny hcp od 37 do 54 – 9 dołków
Juniorzy bez oficjalnego hcp – 9 dołków
Dzieci urodzeni w 2008 i później – 9 dołków

Regulamin
W turnieju obowiązują reguły R&A Golf Club of St. Andrews

Kategorie
Puchary za pierwsze trzy miejsca w następujących kategoriach:
Stableford brutto:
• Dziewczęta KZK (nieposiadający oficjalnego hcp)
• Chłopcy KZK (nieposiadający oficjalnego hcp)
• Dzieci do 10 lat ( 2008 - …)
• Młodzicy i Młodziczki (2007 – 2006)
• Juniorzy Młodsi i Juniorki Młodsze (2005 – 2003)
• Juniorzy i Juniorki (2002 – 2000)
• Grupa hcp 37-54
Stableford netto:
• Dzieci do 10 lat ( 2008 - …)
• Grupa hcp +5-21,0
• Grupa hcp 21,1-36
• Grupa hcp 37-54

Obowiązuje zasada brutto przed netto.
(Nagradzana osoba w kategorii brutto, nie jest klasyfikowana w kategorii netto.)


Remis

W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kat. netto zdecyduje niższy handicap, w kat. brutto wyższy handicap. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek (liczone od tee nr 10)

Lista startowa

11:00 Patrik Fassero
11:00 Tristan Kolasiński
11:00 Ala Kulig
11:10 Piotr Lesiakowski
11:10 Bartek Płotecki
11:10 Natalka Czaban
11:20 Gustaw Kawecki
11:20 Łukasz Zmysłowski
11:20 Staś Styś
11:30 Borys Niedźwiecki
11:30 Olivier Bartosewicz
11:30 Dawid Kolasiński
12:30 Alex Makarewicz
12:30 Marcel Przybylski
12:40 Wojciech Wetoszka
12:40 Nathan Garda
12:40 Jakub Cynowski
12:50 Cyprian Iwasio
12:50 Filip Wyborny
12:50 Aurelia Bober
13:00 Szymon Jurkowski
13:00 Daria Sosnowska
13:00 Roksana Rogalska
13:10 Maja Celoch
13:10 Zosia Warmbier
13:10 Nel Bryła
13:20 Maksymilian Łuczaj
13:20 Oliwer Sosnowski
13:20 Eryk Kopa
13:30 Kuba Styś
13:30 Marek Jacyna
13:30 Wiktor Drozd

Informacje turniejowe

Brak szczegółów

Szczegóły turnieju

Data od 23-09-2018
Data do 23-09-2018
Rejestracja od 17-01-2018
Rejestracja do 22-09-2018
zakończona

Najbliższe turnieje - Zapraszamy

There are no up-coming events

Kalendarz Turniejów

Grudzień   2018
Po W Ś C Pi S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1