fbpx

Binowo Binowo Nauka gry w golfa

Poniżej kilka propozycji, które w formie Vouchera świetnie sprawdzą się jako prezent pod choinką!
Gotowy (imienny) Voucher możemy przesłać mailowo, pocztą lub możecie go odebrać bezpośrednio w Klubie! Voucher będzie ważny przez cały nadchodzący sezon 2023. Podarujcie bliskim golf na święta! :)

"Spróbuj Golfa"

Spróbuj golfa to program 90 min treningu golfowego z wykwalifikowanym trenerem! W cenie: opieka trenerska, wejście na pole,sprzęt, piłki! Cena za spotkanie: 239 zł - uczestnictwo 1-2 osób 299 zł - uczestnictwo 3-4 osób Żadnych dodatkowych kosztów! Wiecej szczegółów po kliknięciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa"Lekcja Indywdiualna z Trenerem PGA PRO"

Indywidualna 45 minutowa lekcja gry w golfa z trenerem PGA PRO - Binowo Park Golf Club łącznie z całym potrzebnym sprzętem golfowym.
Cena Pakietu: 359 zł/osobę

Binowo Nauka gry w golfa


"4 - tygodniowy kurs Golfa"

650 zł za osobę za "Kurs Golfa 4 Tygodni". 4 Lekcje w środy lub soboty od 17:30 do 19:30. Kurs ten obejmuje, 10 godzin zajęć w grupie z wykwalifikowanym trenerem, wstęp na tereny treningowe oraz pole golfowe podczas zajęć, kije i piłki podczas zajęć, zniżka na żetony na strzelnicę oraz zniżka 50% na wejście na pole golfowe między zajęciami oraz sprzęt, specjalne oferty kontynuacji gry w golfa po zakończeniu kursu. Żadnych dodatkowych kosztów! Wiecej szczegółów po kliknieciu w zdjęcie.

Binowo Nauka gry w golfa


"Kurs Golfa II Stopnia"

Zajęcia grupowe dla absolwentów Kursów dla Początkujących. Na treningach pod okiem Janusza Kuliga PGA PRO możesz zrobić kolejny golfowy krok, podwyższając poziom swoich umiejętności i dążąc do wyrobienia karty handicapowej (licencji zawodniczej). Koszt Kursu: 650 zł

Binowo Nauka gry w golfa


"Inne pomysły:"
- indywidualna lekcja z Trenerem PGA Pro
- bilet wejścia na całodzienną grę na 9 dołkowym polu
- bilet wejścia na całodzinną grę na 18 dołkowym polu
- romantyczna kolacja dla dwóch osób w Restauracji Binowo Park
- członkostwo w klubie Binowo Park na 9 dołkowym polu
- członkostwo w klubie Binowo Park na Mistrzowskim 18 dołkowym Polu Golfowym
- oraz inne ....
Masz swój pomysł na prezent, wyslij zapytanie na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. pomożemy go Tobie przygotować.


Zapraszamy!